Steam Bozuk Güncelleme Dosyaları Hatası

• Konuyu başlatan saY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 11B

saY

Hectopat
Oyun 5 dakikada bir crash vermeye başlamıştı. Steam üzerinden yerel dosyaları doğruladım 864.9MB güncelleme geldi, yükledim fakat güncelleme tamamlanmıyor sona gelip iptal oluyor. Açmaya çalışınca da şöyle bir hata alıyorum:

1569961325381.png

Nasıl düzeltebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyaların eksiksiz olduğunu düşünüyorsan bu oyunun appmanifest dosyasını bul ve değiştir. Gerçi eksik olsa bile dene.
Disklerde yeterli boş alan var mı?

Güncelleme:
  • İndirme önbelleğini temizle.
  • Dosyaların indirildiği sunucuyu değiştir ve Steam'i yeniden başlat.
  • Güvenlik yazılımı varsa devre dışı bırak.
  • Steam'i yönetici olarak çalıştır.
1570048102837.png

Son düzenleme:
Disklerde yeterli boş alan var mı?

Güncelleme:
  • İndirme önbelleğini temizle.
  • Dosyaların indirildiği sunucuyu değiştir ve Steam'i yeniden başlat.
  • Güvenlik yazılımı varsa devre dışı bırak.
  • Steam'i yönetici olarak çalıştır.
Eki Görüntüle 444141
Yeterince boş alan var.
  • İndirme önbelleğini temizledim.
  • Sunucuyu Yunanistan yaptım, yeniden başlattım.
  • Windows Defender harici aktif çalışan virüs programı yok.
  • Yönetici olarak başlatınca değişiklik olmadı.
Oyunu silip baştan yüklemek harici bir çözüm yok sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Works sorunsuz güncellendi.
Eki Görüntüle 444194

Sorunun harddiskten kaynaklı değil. İlk indirişinde o dosyayla alakalı olan bir sorun yüzünden kayıt defterinde sorun olmuş olabilir, kayıt defterindeki girdi yanlış olduğu için diske doğru bir şekilde yazamıyor ve her seferinde aynı hatayı veriyor olabilir. Kayıt defteri düzenleyicisini çalıştırıp deneyiniz ve CCleaner'daki kayıt defteri bölümünü uygulayınız.

Dosyaların eksiksiz olduğunu düşünüyorsan bu oyunun appmanifest dosyasını bul ve değiştir. Gerçi eksik olsa bile dene.
Bir şekilde appmanifest dosyalarına ulaştım. Steam i yeniden başlatınca oyun dosyalarının 71 değilde 66GB yüklü olduğunu gördüm. Güncellemeler kısmında 7GB indiriyor. 70 yerine 7 GB indirme yaparak kurtulabildim teşekkürler.
1570057795732.png

Son durum: 7.2GB indikten sonra 66 daha indirmeye çalışıyor. (Oyunu 0 dan indirseniz 66 olarak iniyor zaten) Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim. Boş olduğum bir ara baştan yüklerim herhalde.:)

1570058666175.png

Bir düzenleme daha: O son 66GB'ı (C:) ye yüklemeye çalışıyor bana sormadan. Oyunun dosyaları (D:) de duruyor fakat steam bunu göremiyor. Şuan çok uykum var yarın oyunu (E:)'ye kopyalayıp (C:) ve (D:) den silip (D:) ye tekrar kurma başlatıp (E:) deki dosyaları (D:)'nin içine atıp yerel dosyaları doğrulamayı planlıyorum. İnat ettim arkadaş indirmeyeceğim o 66GB'ı.

Dosya Ekleri

• 1570059687160.png
    1570059687160.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı