Steam 'Bu hesap dolandırıcılık için kullanılmış gözükmektedir' Hatası

yok gibin bisi

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhabalar size olayı anlatayım.
Bir sabah kalktığımda böyle bir hata aldım. Sonra oyunlara bakayım dedim aldığım oyunların hepsi gitmiş. Bana Steam desteğe başvurun demişlerdi bende başvurdum 1 aydan beri cevap gelmedi. Yahu benim ne işim olacak dolandırıcılıkla... Ne yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim.
:D @Recep Baltaş Abi bi yardım edersen çok sevinirim. :D

Son düzenleme:
Başvurduğun kısımdan tekrar mesaj at. Önüne gelen bağlantıya tıklayıp bilgisayarına virüs soktuğunda böyle şeylerin olması çooook doğal.
Öyle şeylerde çok dikkatliyim. Bazıları gibi reklamlara tıklayıp bilgisayarıma virüs sokmuyorum. Aynı yerden yeniden mesaj attım cevap kaç güne gelir abi?

Recep Bey konuyu hortlattığım için özür dilerim. 1 Ay oldu hala cevap gelmedi Steam Support'tan, Bir yardım edin en yapmam gerek İnjustice oyunumu da elimden aldılar ne yapmam? Support'tan da cevap gelmedi...

Yeni açtığın hesaptan var olan hesabına oyun alıp aktarmışsın ve bu da şüpheli gözükmüş. Hesaplar konusunda yeni güncellemeler yapacak Steam. Sen yine de Ticket'a tekrar tekrar güncelleme yap, er ya da geç döneceklerdir.

Herkese merhabalar size olayı anlatayım.
Bir sabah kalktığımda böyle bir hata aldım. Sonra oyunlara bakayım dedim aldığım oyunların hepsi gitmiş. Bana Steam desteğe başvurun demişlerdi bende başvurdum 1 aydan beri cevap gelmedi. Yahu benim ne işim olacak dolandırıcılıkla... Ne yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim.
:D @Recep Baltaş Abi bi yardım edersen çok sevinirim. :D
Merhaba nasıl bir steamden rapor bildirimi açtınız ? İngilizce dil çıkıyor karşıma bendede aynı sorun var. Nasıl ticket konusu açayım yardımcı olur musun ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değildi hesabı yeni açmıştım.

Kardes steam suan senin oldu mu? Bana da basıma geldi de bu bi iletisimi gecebilir miyiz
ve Steam adın soyleyebilir misin?

Yeni açtığın hesaptan var olan hesabına oyun alıp aktarmışsın ve bu da şüpheli gözükmüş. Hesaplar konusunda yeni güncellemeler yapacak Steam. Sen yine de Ticket'a tekrar tekrar güncelleme yap, er ya da geç döneceklerdir.

Abi ya benim dolandırıcılıkla isim olmaz. Beni ihlal bilidirimiyle report'lamıslar hileci olarak. Steam ne yazmalıyım ki bu uyarım kalkar? Hic bise alamıyom.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı