Steam "bu hesap dolandırıcılık için kullanılmış gözükmektedir" hatası

Livingdead

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 20.08.2022 tarihinde "Lost Ark" oyununun "Lost Ark vanquisher starter pack" 900 TL likpaketini satın aldım. Ancak şöyle bir olay var ki iki kredi kartından çekmeyi denedim. İlk kredi kartımda limit olmadığı için alamadım ardından banka hesabı kartından paketi satın aldım. Aldıktan sonra "steam Bu hesap dolandırıcılık için kullanılmış görünmektedir" adında bir bildirim geldi. Şu an da ne oyuna girebiliyorum ne de satın aldığım pakete ulaşabiliyorum. Steam desteğe mail de gönderdim. Dekont, kimlik fotoğrafı, adres bir de kartların son hanelerini. Hesabın çalıntı olmadığını vs teyit etmek için bütün evrakları gönderdim. Bunun çözümün nasıl olacak? Yardımcı olabilirseniz çok sevirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap yeni açıldığı geçersiz işlemden dolayı bu filtreye takılmış olabilirsiniz. Gerekli belgeleri gönderdiyseniz hesabınız açılacaktır. Eğer uzun sürerse bankanızı arayarak çekim işleminin provizyonda olup olmadığını öğrenin ve işlemi iptal edin. Daha sonra bu hesabı kapatıp yeni bir mail ile Steam Guard vb. işlemleri yaparak yeni bir hesap açın.

Geri
Yukarı