Steam "Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız." hatası

Şöyle hocam ben Steam hesap var hangi Gmail bağlı bilmiyorum hepsini denedim fakat 2 şübheli kaldığım hesap vardı onları yazınca böyle hata verdi Gmail girdim iletilerime bakmak istedim fakat iletilerimi 2-3 ay önce silmiştim hesap ismini hatırlamaya çalışıyorum fakat yok.
Steam isminizi ve şifrenizi de bilmiyorsunuz ?

Malasef koyduğum ismi ve PP yi hatırlıyorum fakat onu da sonra değiştirdim diye hatırlıyorum.
Bu şekilde kimse size yardım edemez... Ne maili nede diğer isimleri hatırlamıyorsunuz. Steam destek ile yüz yüze görüşseniz bile yardımcı olamazlar size..

Ya.

Bu şekilde kimse size yardım edemez... Ne maili ne de diğer isimleri hatırlamıyorsunuz. Steam destek ile yüz yüze görüşseniz bile yardımcı olamazlar size.

Ya peki neden e-postam iletilerimi sil basınca çöp kutusuna atmamış?
Bu şekilde kimse size yardım edemez... Ne maili ne de diğer isimleri hatırlamıyorsunuz. Steam destek ile yüz yüze görüşseniz bile yardımcı olamazlar size.

Hocaş şimdi Steam hesabı için e-posta gerek bende var olan tüm e-postaları denedim hiçbirinde bulmaması garip değil mi?

Ya peki neden e-postam iletilerimi sil basınca çöp kutusuna atmamış?
Ne zaman silmiştiniz e postalarınızı?
Hocaş şimdi Steam hesabı için e-posta gerek bende var olan tüm e-postaları denedim hiçbirinde bulmaması garip değil mi?
İşte Steam hesap çalınmalarına karşı bu şekilde önlemini alıyor. Deneme yanılma yoluyla iş yapan hırsızlar için...

3-4 ay oldu hocam.
mail.PNG

Gmail den alınma bir görsel...

Hocam şu an denedim hatayı vermedi fakat bağlı hesap yokmuş daha sonra yine hatırladığım e-postaları denedim yine bulmadı ve aklıma diğer 2 hesapta geldi 99% onlardan biri kesin hocam fakat yine denerken ilkinde hata verdi biraz bekleyip verdiğiniz linkten yine deneyeceğim.

Hocam şu an denedim hatayı vermedi fakat bağlı hesap yokmuş daha sonra yine hatırladığım e-postaları denedim yine bulmadı ve aklıma diğer 2 hesapta geldi 99% onlardan biri kesin hocam fakat yine denerken ilkinde hata verdi biraz bekleyip verdiğiniz linkten yine deneyeceğim.
Sizi suçlamak istemem ama umarım hesap sizindir.. Olayınız fazla şüphe uyandırıcı.

Sizi suçlamak istemem ama umarım hesap sizindir. Olayınız fazla şüphe uyandırıcı.

Gerçekten öyle görünüyorsa affedin hesabı bulduğumda SS'leri atarım inşallah bulurum.
Sizi suçlamak istemem ama umarım hesap sizindir. Olayınız fazla şüphe uyandırıcı.

Hocam buldum ama çok saçma şekilde buldum anlamıyorum bir e-postaya nasıl 2 Steam hasabı açmışım aklım ermiyor nasıl mümkün bu. Onu bıraktım hocam aklımda kalan ismimi yazıyor böyle hesap yok diyor ne saçma bir şey arkadaş aslında ismimi hiç değiştirmemişim PP side aynı. Saşmada kurtuldum hocam çok teşekkür ederim ve şüpheleri gidermek için orada mavi olan e-posta zaten Technopat'ta kayıtlı olduğum e-posta.

1606079044960.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı