Steam "Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız." hatası

Bropa

Centipat
Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Böyle bir hata alıyorum, ne yapabilirim? 2-3 gün önce de denemiştim, Aynıydı. IP değiştirdim, yine aynı. Nasıl çözebilirim?

"Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız."​

Gayet anlaşılır bence. Hesap sizin ise mailiniz ile beraber Steam desteğe yazabilirsiniz. İyi günler.

"bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız."​

Gayet anlaşılır bence. Hesap sizin ise mailiniz ile beraber Steam desteğe yazabilirsiniz. İyi günler.

Hocam yazamıyorum işte destek kısmına geliyorum kendi sorununu kendin hallet diyor adeta.
Şifrenizi unuttuysanız ya da yanlış girmişseniz şifremi unuttum yapıp mailinizden halledebilirsiniz.

Hocam onu denedim fakat şöyleki ben bir ara gmailimdeki iletileri silmiştim tamamen bulamadım.

Hocam yazamıyorum işte destek kısmına geliyorum kendi sorununu kendin hallet diyor adeta.

Evet oradan hesabımın adını veya parolasını unuttuma tıklıyorum oradada Gmail'imi yazınca hatayı veriyor.
100 defa mı denediniz? :D.

Bağlı Gmail'e diyilde diğer var olan Gmail'lerimi evet.

Ben probleminizi anlamadım. Şifrenizi unuttuğunuz için mail adresinizi istiyor. Siz neden farklı mail adresleri deniyorsunuz??

Ben probleminizi anlamadım. Şifrenizi unuttuğunuz için mail adresinizi istiyor. Siz neden farklı mail adresleri deniyorsunuz?

Şöyle hocam ben Steam hesap var hangi Gmail bağlı bilmiyorum hepsini denedim fakat 2 şübheli kaldığım hesap vardı onları yazınca böyle hata verdi Gmail girdim iletilerime bakmak istedim fakat iletilerimi 2-3 ay önce silmiştim hesap ismini hatırlamaya çalışıyorum fakat yok.

Geri
Yukarı