Steam bütün oyunlarda kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 7
Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar bir problem var ben bilgisayarıma Steam'dan hangi oyunu yüklersem yükleyim 20-30 FPS veriyor. O oyunu Steam'dan yüklemeyip mecburi olarak crackli indirdim(geri sildim)kasma donma yoktu oyun 70-80 FPS veriyordu. Bunun çözümü nedir arkadaşlar? Windows 7 32 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam siz hatalarınızı kabul etmeyin ama ben edeceğim. Bu arada söz etiğiniz kelimeleri o şekilde kullanmak bir kısaltma değildir. Birinci dediğiniz doğru fakat ikinci dediğiniz yanlış. Benim "tedeka" şeklinde okuduğumu nereden biliyorsunuz? Kahin falan mısınız? Kimse kimsenin nasıl okuduğunu görmeden nereden biliyor? İşte bu sizin demediğim şeyi hayal kurup canlandırmanızdır. İyi sosyaller:D.
Çünkü "tedeke" diye okuyan hiç kimse oraya TDK'da yazmaz. TDK'de yazar. Doğru okuyup yanlış yazıyorsanız, kusuruma bakmayın:) İyi sosyaller.

Tamam siz hatalarınızı kabul etmeyin ama ben edeceğim. Bu arada söz etiğiniz kelimeleri o şekilde kullanmak bir kısaltma değildir. Birinci dediğiniz doğru fakat ikinci dediğiniz yanlış. Benim "tedeka" şeklinde okuduğumu nereden biliyorsunuz? Kahin falan mısınız? Kimse kimsenin nasıl okuduğunu görmeden nereden biliyor? İşte bu sizin demediğim şeyi hayal kurup canlandırmanızdır. İyi sosyaller:D.
Kardeş senin ciddi anlamda sorunların var. Ben kahin falan değilim "TDK'ya" yazdığına göre "Tedeka" diye okuduğunu anlamıcak kimse yoktur.
Nerde ye de bir klavye sürtçmesi desin de arkadaş kurtulsun artık. İyi sosyaller:)
Hahahha aynen öyle yapmam lazım yoksa başımdan gitmicek bu arkadaş :D

aynı sorunu bende yaşıyorum nedense lolde oyun kasmazken steamden indirdiğim lolden quailtysi daha az olan bir oyunda 10 15 fps alıyorum sizce windows indirirsem düzelir mi windows 7 64 bit benim ki

Merabalar!
Steamda Kasma oluyorsa bu yöntemleri deneyin!
KÜTÜPHANE>OYUNLAR>Oyunismi>Sağ Tık>Özellikler>Genel>Başlatma Seçeneklerini Ayarla
Oyununuz az kasıyorsa şu kodu deneyin : -high -cpucount=2 -exThreads=1 -maxmem=2042 -winxp
Oyununuz çok kasıyorsa bunu deneyin : -high -nosplash -cpucount=2 -exThreads=1 -winxp
Kasma Olayları çok yaşanıyorsa bunu deneyin 2 : -high -nosplash -cpucount=2 -exThreads=1 -maxmem=2042 -winxp

İyi Oyunlar!

Yeni konular

Geri
Yukarı