Steam bütün oyunlarda kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 7
Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar bir problem var ben bilgisayarıma Steam'dan hangi oyunu yüklersem yükleyim 20-30 FPS veriyor. O oyunu Steam'dan yüklemeyip mecburi olarak crackli indirdim(geri sildim)kasma donma yoktu oyun 70-80 FPS veriyordu. Bunun çözümü nedir arkadaşlar? Windows 7 32 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın hâla benim bilmediğimi savunuyorsunuz. Yukarıdaki mesajım ile yaptığınız bir hatayı söyledim. Lütfen bakın. Evet bilmemek değil öğrenmemek ayıp. İyi sosyaller:D.
Orda senin bilmediğini söylemiyorum. Dikkatli okursan genel olarak bilmiyor olunabilineceğini söylemeye çalışmıştım ama anlamamışsın. Ayrıca söylediğin hatam nerde göremedim.

Bakın hâla benim bilmediğimi savunuyorsunuz. Yukarıdaki mesajım ile yaptığınız bir hatayı söyledim. Lütfen bakın. Evet bilmemek değil öğrenmemek ayıp. İyi sosyaller:D.
Bilmediğinizi savunmamış sanırım gözünüzle değil başka bir şekilde okuyorsunuz. Bilmiyor "olabilirsiniz" demiş. Arkadaşa sataşmak için yazıyorsun demişsiniz lakin asıl siz sataşmak için yazıyorsunuz gibi geldi bana.

Bilmediğinizi savunmamış sanırım gözünüzle değil başka bir şekilde okuyorsunuz. Bilmiyor "olabilirsiniz" demiş. Arkadaşa sataşmak için yazıyorsun demişsiniz lakin asıl siz sataşmak için yazıyorsunuz gibi geldi bana.
Kendimi ifade edemediğimi sanıp bi an acaba ben mi yanlış konuştum falan diye baktım ama anlayan anlıyormuş.

Orada senin bilmediğini söylemiyorum. Dikkatli okursan genel olarak bilmiyor olunabilineceğini söylemeye çalışmıştım ama anlamamışsın. Ayrıca söylediğin hatam nerede göremedim.

Gerçekten mesajı düzenleyerek hatanızı düzelttiğinizi bilmiyormuş gibi davranmanız saçma. Ayıca orda değil orada nerde değil nerede olarak yazılır. 3.hatanız bu. Tamam siz kendi bildiğinizi savunun.Hadi bu hatanız bile hata değil mi? Sizin dediğiniz gibi bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. İyi sosyaller:D.

Son düzenleme:
Gerçekten mesajı düzenleyerek hatanızı düzelttiğinizi bilmiyormuş gibi davranmanız saçma. Ayıca orada değil orada nerede değil nerede olarak yazılır. 3.hatanız bu. Tamam siz kendi bildiğinizi savunun.Hadi bu hatanız bile hata değil mi? Sizin dediğiniz gibi bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. İyi sosyaller:D.
Hatamı siz söyledikten sonra düzeltmedim. Yazım yanlışı yaptığımı tam yorumuna cevap verdikten sonra fark edip düzelttim. O sırada sen yazıyor olduğun için senin mesajın sonradan gelmiş olabilir. Ayrıca şu cümlende ne dediğini anlayamadım.
orada değil orada nerede değil nerede olarak yazılır

Tekrar okursanız anlarsınız.
Evet sonradan fark ettim ki benim, sözde "yanlış" mesajlarımı belirtirken aslında doğru hallerini yazmışsınız. Dünyanın en saçma yorumu yalnız bu. Neyse. Sizin için sözde "yanlış" yazdığım kelimelerin öyle yazılmasında bir yanlış olmadığını düşünüyorum.

Evet sonradan fark ettim ki benim, sözde "yanlış" mesajlarımı belirtirken aslında doğru hallerini yazmışsınız. Dünyanın en saçma yorumu yalnız bu. Neyse. Sizin için sözde "yanlış" yazdığım kelimelerin öyle yazılmasında bir yanlış olmadığını düşünüyorum.

Size göre "doğru" olan bu cümleler TDK'ya göre böyle yazılmamaktadır. Siz insanların size göre ifadeden sonra nokta kullanmak sözde "yanlış" olan bu durum isteğe bağlıdır. Fakat sizin yaptığınız üç hata zorunluluktur. Artık hatanızı kabul edin. Sizin dediğinize göre bilmemek değil öğrenmemek ayıp ya bence ilk önce bunu kendiniz uygulayın ve sonra insanlara söyleyin. İyi sosyaller:D.

Size göre "doğru" olan bu cümleler TDK'ya göre böyle yazılmamaktadır. Siz insanların size göre ifadeden sonra nokta kullanmak sözde "yanlış" olan bu durum isteğe bağlıdır. Fakat sizin yaptığınız üç hata zorunluluktur. Artık hatanızı kabul edin. Sizin dediğinize göre bilmemek değil öğrenmemek ayıp ya bence ilk önce bunu kendiniz uygulayın ve sonra insanlara söyleyin. İyi sosyaller:D.
Ben hiçbir zaman "ifadeden sonra nokta koyamazsın!" gibisinden birşey söylemedim. Sen lafları çarpıtarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Bu forumda bulunduğum süre zarfında her zaman "orada", "nerede" gibi cümleleri kısaltarak yazdım ve yazanlara şahit oldum. Herhangi bir ceza almadığıma göre bu kelimeler bu şekilde de yazılabiliyor. Bu forumda kimse TDK'de çalışmıyor. Ha madem birbirimizin hatalarını açığa çıkartmaya çalışıyoruz o zaman ben başlayayım. "TDK'ya" diye değil, "TDK'ye" diye yazılır. Okunuşu ise "Tedeka" şeklinde değil "Tedeke" şeklindedir.

Ben hiçbir zaman "ifadeden sonra nokta koyamazsın!" Gibisinden bir şey söylemedim. Sen lafları çarpıtarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Bu forumda bulunduğum süre zarfında her zaman "orada", "nerede" gibi cümleleri kısaltarak yazdım ve yazanlara şahit oldum. Herhangi bir ceza almadığıma göre bu kelimeler bu şekilde de yazılabiliyor. Bu forumda kimse TDK'de çalışmıyor. Ha madem birbirimizin hatalarını açığa çıkartmaya çalışıyoruz o zaman ben başlayayım. "TDK'ya" diye değil, "TDK'ye" diye yazılır. Okunuşu ise "tedeka" şeklinde değil "tedeke" şeklindedir.

Tamam siz hatalarınızı kabul etmeyin ama ben edeceğim. Bu arada söz etiğiniz kelimeleri o şekilde kullanmak bir kısaltma değildir. Birinci dediğiniz doğru fakat ikinci dediğiniz yanlış. Benim "tedeka" şeklinde okuduğumu nereden biliyorsunuz? Kahin falan mısınız? Kimse kimsenin nasıl okuduğunu görmeden nereden biliyor? İşte bu sizin demediğim şeyi hayal kurup canlandırmanızdır. İyi sosyaller:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı