Steam CD Key satan siteler

Ya niye hala anlamıyorsunuz neden hala yabancı sitelere gidiyorsunuz? Sizi hala anlamış değilim. Gidin OyunFor ya da ByNoGame gibi sitelere gidip ordan alın TÜRK'lere destek olmuş olursunuz. Neyse herkesin kendi kararı.

İyi günler iyi oyunlar dilerim :)

30TL'den az oyunları Steam'dan alın. Gidip 60-70TL'lik oyun alacağın zaman başka sitelerden al.
Gerçekten 30 ₺'den aşağı oyunları steam'den alın sizin için daha mantıklı olucaktır ama eğer sizin sitede bakiyeniz varsa önceden o zaman ordan alın. KrolKro29 sana destek. Yorumu beğendim

Ya niye hala anlamıyorsunuz neden hala yabancı sitelere gidiyorsunuz? Sizi hala anlamış değilim. Gidin OyunFor ya da ByNoGame gibi sitelere gidip ordan alın TÜRK'lere destek olmuş olursunuz. Neyse herkesin kendi kararı.

Ne kadar kalın düşüncelisiniz siz ya? 10 13 tane oyun aldım saydığım sitelerden. 1 2 ufak tefek sıkıntı dışında bir problem yaşamadım. Yerli olmasından banane. Ben hangisinden karlı çıkacaksam oradan alırım.

Anlamıyorsunuz falan deyip boş yapma bana.

Ne kadar kalın düşüncelisiniz siz ya? 10 13 tane oyun aldım saydığım sitelerden. 1 2 ufak tefek sıkıntı dışında bir problem yaşamadım. Yerli olmasından banane. Ben hangisinden karlı çıkacaksam oradan alırım.

Anlamıyorsunuz falan deyip boş yapma bana.
En azından TÜRK'lere destek olursun. Ve ben dedim ki herkesin kendi kararı diye. Siz ne derseniz deyin ben TÜRK sitelerinden alıyorum. İyi günler dilerim...

En azından TÜRK'lere destek olursun. Ve ben dedim ki herkesin kendi kararı diye. Siz ne derseniz deyin ben TÜRK sitelerinden alıyorum. İyi günler dilerim...
Bana G2A gibi güvence versinler, alırım. Para benim değil mi? İstediğim yerden alırım.

Dedim ki herkesin kendi kararı fazla uzatma. Şimdi git nerden alıyorsan orda oyna :)
Ya ne adamlar var şaşıyorum. Kardeşim bana bulaşan sensin. Mesajımı alıntılayıp saçma sapan şey yazan sensin. Yok yani oranın çalışanı falansan söyle de bilelim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı