Steam cevher çuvalı oluşturulamıyor

Devolve

Hectopat
Selam, Steam envanterimde eskiden kalmış cevher vardı ve ben bunları çuval yapıp satmak istedim. Pazardan biraz öge alıp cevhere dönüştürdüm fakat cevherlerin toplamı 1025 olmasına rağmen cevherleri çuval yapamıyorum. Son yaptığım cevherlerin takas yasağından dolayı olabilir mi? Yoksa bu cevherlerin birleşik mi olması lazımdı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Selam, Steam envanterimde eskiden kalmış cevher vardı ve ben bunları çuval yapıp satmak istedim. Pazardan biraz öge alıp cevhere dönüştürdüm fakat cevherlerin toplamı 1025 olmasına rağmen cevherleri çuval yapamıyorum. Son yaptığım cevherlerin takas yasağından dolayı olabilir mi? Yoksa bu cevherlerin birleşik mi olması lazımdı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Takas yasağından dolayı olabilir. Birleşik olmasına gerek yok.

Hocam aradan uzun bir süre geçti ve takas yasağı kalktı fakat hala cevher çuvalı oluşturamıyorum. @Yszuf'un da dediği gibi birleşik olması lazım sanırım.
Birine takas isteği yolla, tüm cevherleri herhangi bir slota koy sonra isteği iptal et; öyle bir taktiği vardı ama tam hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı