Steam Clorthax'ın paradoks görevi nasıl yapılıyor?

Verdiği ipuçlarından oyunu buluyorsunuz bulduğunda Tıkla Al gibi bir şey yazıyor ve 1 kademe ilermiş oluyorsunuz ilk ipucunda ki oyun guitar billionare bulup alabilirsiniz.

2. görev şehir kurmaya basıyoruz daha sonrasında ise yavaşça aşağı inip sand box kısmına geliyoruz 2 yada 3 tık /belkide 4,5 tıkda olabilir neyse/ sağa gidince orda pembeli morlu bir yer var oraya tıklıyoruz ve görev tamam oluyor

3. Görevde ise gerçekçi kısmına tıklıyoruz ordan aşağıya inip baseball kısmını buluyoruz orta kısımlarda göreceksiniz zaten ve 3 . görevde tamam

4. görevimizde ise inşa kısmına gelip realistic yani gerçekçi kısmına geliyoruz /yanlış telaffuz etmiş olabilirim ksb/ son kısımdan 2 tık öncesine geliyoruz işte 4. görevde tamam

Not: 1. görevi Ng3 adlı arkadaş yazdığından dolayı yazmadım

5. Görevimizde aksiyondan aşağıya inip kontrolcü uyumluya geliyoruz ordan en sona gidiyoruz görev tamam

bu günün son görevi 6. görev /yani benim için/ Öne çıkan kısmına geliyoruz aşağıya kaydırıp daha sonrasında ise eşliyi buluyoruz bulduktan sonra tam orta kısma geliyoruz görev tamam

Son düzenleme:
Tam oyun listesi:

1.İpucu - Guitar Billionaire
2.İpucu - Custard Castle Small Claims Court
3.İpucu - Bass Ain't Bitin' 2022
4.İpucu - Dead Seagulls Zoo Magnate
5.İpucu - Actually... Frankenstein's Monster Edition
6.İpucu - It's Probably Fine
7.İpucu - Help The King Get To The Toilet
8.İpucu - The Consecration of Esthme
9.İpucu - Pro Poker Amateur
10.İpucu - Hold In Your Farts

Not:Bir ipucu oyunu bulduktan sonra diğer oyun çıkmıyor ise,bir süre bekleyin ve daha sonra tekrar arayın çıkacaktır.

Tam oyun listesi:

1.İpucu - Guitar Billionaire
2.İpucu - Custard Castle Small Claims Court
3.İpucu - Bass Ain't Bitin' 2022
4.İpucu - Dead Seagulls Zoo Magnate
5.İpucu - Actually... Frankenstein's Monster Edition
6.İpucu - It's Probably Fine
7.İpucu - Help The King Get To The Toilet
8.İpucu - The Consecration of Esthme
9.İpucu - Pro Poker Amateur
10.İpucu - Hold In Your Farts

Not:Bir ipucu oyunu bulduktan sonra diğer oyun çıkmıyor ise,bir süre bekleyin ve daha sonra tekrar arayın çıkacaktır.
2. oyunu bir türlü bulamadım. İnternetten giriyorum sitesine gene de çıkmıyor.

İlgili sayfa yüklenmediği için yapamadım, yaparsam yazarım.

Oyunlar çıkmıyorsa ise diğer bir yöntem;üst tarafta bölümler var aksiyon,macera gibi o bölümlere tıklayıp daha sonra teker teker alt tarafa geçip oradaki bölümlerde oyunları bulabilirsiniz.basit bir sistem zaten yani o kategori türünde olmuyorsa üst taraftan başkasını seçip yapın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı