Çözüldü Steam Cloud Ekran Görüntülerine Ulaşılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tndf

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam üzerinden oynadığım bir oyunda F12 tuşuyla birçok ekran görüntüsü aldım fakat oyunu kapattığımda Steam Cloud penceresi açılmadı ve bu yüzden aldığım ekran görüntülerine ulaşamıyorum. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'e girin. Sol üstten ''Görünüm'' yazısına tıklayıp ''Ekran Görüntüleri'' seçeneğine tıklayın. Buradan o pencereye ulaşabilirsiniz. Ben başka bir skin kullandığım için bende farklı gözüküyor.
1618833203812.png
Steam'e girin. Sol üstten ''Görünüm'' yazısına tıklayıp ''Ekran Görüntüleri'' seçeneğine tıklayın. Buradan o pencereye ulaşabilirsiniz. Ben başka bir skin kullandığım için bende farklı gözüküyor.
1618833203812.png

Çözüm
Kütüphaneye gidince oyunun sayfasında son etkinlik yazan bir yer var. Orada olması lazım ekran görüntülerinin.
Eki Görüntüle 981908
Çok teşekkür ederim aldığım ekran görüntülerini yükledim:)

Geri
Yukarı