Steam Cloud'dan oyunun eski Save dosyalarını indirme

Flanqus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. theHunter: Call of the Wild adlı oyununda yaklaşık 100 saat oynama sürem var. 36 levele kadar ulaştım ve bir sürü silahı aktif ettim. Haritaların neredeyse tüm need zonelarını açtım. Bugün yanlışlıkla "new game" kısmına tıkladım ve oyun beni 1 levelden başlattı ve tüm her şeyim gitti. Ama oyunun Steam sayfasında tüm kazanımlarım gözüküyor. Eski save dosyamı Steam Cloud'dan geri alma şansım var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Steam Cloud'u Görüntüle adresinden Steam Cloud'a kayıtlı tüm oyunlarınızın save dosyalarını bulabilir ve indirebilirsiniz, aradığınız oyunu bulmak için Ctrl + F tuşlarını kullanıp aradığınız oyunun adını yazın ve detayları göstere tıklayın, açılan sayfada save dosyaları hangi tarihte kaydedildiği ve boyutuyla birlikte listelenecek istediğinizi seçip sağ taraftan indir butonuyla indirebilirsiniz. Ancak bir oyunun Steam Cloud desteği yoksa burada bulamayabilirsiniz. Günümüzde oyunların çoğunun Steam Cloud desteği var.
Merhaba arkadaşlar. theHunter: Call of the Wild adlı oyununda yaklaşık 100 saat oynama sürem var. 36 levele kadar ulaştım ve bir sürü silahı aktif ettim. Haritaların neredeyse tüm need zonelarını açtım. Bugün yanlışlıkla "new game" kısmına tıkladım ve oyun beni 1 levelden başlattı ve tüm her şeyim gitti. Ama oyunun Steam sayfasında tüm kazanımlarım gözüküyor. Eski save dosyamı Steam Cloud'dan geri alma şansım var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?
Aynı sorunu just causede yaşadım.Cozumu yok diye biliyorum.

Son düzenleme:
Steam Cloud'u Görüntüle adresinden Steam Cloud'a kayıtlı tüm oyunlarınızın save dosyalarını bulabilir ve indirebilirsiniz, aradığınız oyunu bulmak için Ctrl + F tuşlarını kullanıp aradığınız oyunun adını yazın ve detayları göstere tıklayın, açılan sayfada save dosyaları hangi tarihte kaydedildiği ve boyutuyla birlikte listelenecek istediğinizi seçip sağ taraftan indir butonuyla indirebilirsiniz. Ancak bir oyunun Steam Cloud desteği yoksa burada bulamayabilirsiniz. Günümüzde oyunları çoğunun Steam Cloud desteği var.
Yüksek boyutlu olan tüm dosyalarda bugünün tarihi yazıyor. :/

Yüksek boyutlu olan tüm dosyalarda bugünün tarihi yazıyor. :/
Kendimden örnek vereyim, geçen seneki Witcher 3 kayıtlarım bile duruyor.
1622477040579.png

Yüksek boyutlu değil de en eski olanı indirmeyi deneyin.

Bu arada direkt ana sayfadan bakmayın "Detayları Göster"e tıklayıp bakın.

Steam Cloud'u Görüntüle adresinden Steam Cloud'a kayıtlı tüm oyunlarınızın save dosyalarını bulabilir ve indirebilirsiniz, aradığınız oyunu bulmak için Ctrl + F tuşlarını kullanıp aradığınız oyunun adını yazın ve detayları göstere tıklayın, açılan sayfada save dosyaları hangi tarihte kaydedildiği ve boyutuyla birlikte listelenecek istediğinizi seçip sağ taraftan indir butonuyla indirebilirsiniz. Ancak bir oyunun Steam Cloud desteği yoksa burada bulamayabilirsiniz. Günümüzde oyunların çoğunun Steam Cloud desteği var.
Merhaba, indirdikten sonra hangi dosyaya atmamız lazım ya da ne yapmamız lazım?

Merhaba, indirdikten sonra hangi dosyaya atmamız lazım ya da ne yapmamız lazım?
Oyundan oyuna değişir. İlgili oyunun Save dosyalarının depolandığı konumu Google'da arayarak ya da kendiniz karıştırarak bulabilirsiniz. Bulduktan sonra oraya atıp oradaki dosyalarla değiştirmeniz çoğu zaman için yetecektir.

Hocam bilgisayarda temizlik yapıyordum anlamadım tüm oyunum silinmiş yeniden başlamam gerekiyor dediğiniz cloud dosyalarında witcher 3 yok ne yapmalıyım :(

Vay be, Steam'in böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum. Gerçekten mükemmel bir platform.

Forza harizon 4 te baktım cloud ta baska dosyalar var png gibi ama save dosyalari yok. Oyun sifirladi carimi geri de yukleyemiyorum ilerlememi. Yardimci olurmusunuz

Geri
Yukarı