Steam çöktü mü?

ch1rd

Picopat
Yer
Bursa / Osmangazi
Kendi profilime giremiyorum arkadaş ekle diyor. Modern Warfare 2 oynarken aniden ekrana "Steam offline quit" dedi ve attı. Kimsenin profiline giremiyorum, şifremi ve epostamı değiştiremiyorum. Bu sorun bir tek bende mi var?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    85,1 KB · Görüntüleme: 59
Ben baya kullanabiliyorum, hatta şu an online oyun girdim onu da oynayabiliyorum.

Çöktü mü çökmedi mi sunucularında sıkıntı var mı bilmiyorum ancak senin internetinde bir sıkıntı olabilir ya da hesabına yetkisiz bir giriş olmuş olabilir.

Çöktü mü çökmedi mi sunucularında sıkıntı var mı bilmiyorum ancak senin internetinde bir sıkıntı olabilir ya da hesabına yetkisiz bir giriş olmuş olabilir.
Ben baya kullanabiliyorum, hatta şu an online oyun girdim onu da oynayabiliyorum.

Açıldı şu an. Mesaj kısmında çevrimdışı yazıyor ama profilde çevrimiçi gözüküyor. Yarım saate gireceğim bakalım oyuna bir sorun olacak mı. Fena korktum aniden şifre falan değiştirme tuşu işlevsiz olunca.

Açıldı şu an. Mesaj kısmında çevrimdışı yazıyor ama profilde çevrimiçi gözüküyor. Yarım saate gireceğim bakalım oyuna bir sorun olacak mı? Fena korktum aniden şifre falan değiştirme tuşu işlevsiz olunca.

Ben sorunsuz Online oyun oynayabiliyorum fakat Steam çok yavaş. Kendi profilime tıklıyorum 2 dk bekletiyor, mağazaya tıklıyorum durum aynı. İnternet hızım gayet normal olmasına rağmen.

Herhangi bir sorun yok gözüküyor. Sunucularda gayet güzel çalışıyor, çalışmada yok. İnternetinizde sorun olabilir.

Ben sorunsuz Online oyun oynayabiliyorum fakat Steam çok yavaş. Kendi profilime tıklıyorum 2 dk bekletiyor, mağazaya tıklıyorum durum aynı. İnternet hızım gayet normal olmasına rağmen.
Bazen böyle oluyor. 20 dakika benim hesapta böyle oldu sonra düzeldi.

Evet son zamanlarda bir ağırlık var akşamları denk geliyorum sürekli. Son zamanlarda çok güncelleme almaya başladı Steam belki ondandır.

Herhangi bir sorun yok gözüküyor. Sunucularda gayet güzel çalışıyor, çalışmada yok. İnternetinizde sorun olabilir.
Düzeldi şu an. Bir anlık bir şey oldu sanırım. Discord üzerinden sesli konuşuyordum aslında internetim gitse diyeceğim fakat seslerim gidiyordu ve geliyordu. Neyse bakalım çözüldü sonuç olarak, fena korkuttu.

Yeni konular

Geri
Yukarı