Steam "çok fazla oyun aldınız" uyarısı

Hocam Steam filtrelerinden en ucuz oyun + koleksiyon karta sahip olan oyunlar diyorsun önüne çıkanları alıyorsun.

Sadece bende mi bu sorun var bilmiyorum fakat Steam otomatik olarak Türkçe dil desteğine sahip olan oyunları gösteriyor sadece. Durum böyle olunca çok az oyun gözüküyor. Filtre kısmından Türkçe dil seçeneğini kaldırmayı unutmayın.

@yavuz290

Sadece bende mi bu sorun var bilmiyorum fakat Steam otomatik olarak Türkçe dil desteğine sahip olan oyunları gösteriyor sadece. Durum böyle olunca çok az oyun gözüküyor. Filtre kısmından Türkçe dil seçeneğini kaldırmayı unutmayın.

@yavuz290
Hocam o steam'e girdiğiniz dil alternatiflerine göre seçiyor diye biliyorum. Ben ayarlardan "ikincil dil" olarak Almanca ve İngilizce seçtim, mağazayı açtığım zaman Türkçe, İngilizce ve Almanca filtreli oluyor.

Hocam o Steam'e girdiğiniz dil alternatiflerine göre seçiyor diye biliyorum. Ben ayarlardan "ikincil dil" olarak Almanca ve İngilizce seçtim, mağazayı açtığım zaman Türkçe, İngilizce ve Almanca filtreli oluyor.

İyi oldu bunu öğrendiğim. Kaç yıldır aynı sorun. Biraz geç oldu ama olsun, teşekkürler.

Merhaba, az önce yaklaşık 120 adet oyun satın aldım ve almaya devam edemiyorum.

"Görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz. Lütfen tekrar denemeden önce bekleyiniz." bu uyarıyı veriyor.

Bu uyarı ne zaman geçer bilen var mı? 1-2 saat içinde mi yoksa bayağı beklemek gerekir mi?

Kanka Google'ın ana ekranında varsın, korkmaya başladım lütfen aileme zarar verme.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221128-190728.png
    Screenshot_20221128-190728.png
    145,1 KB · Görüntüleme: 56
Oyunlar neler hocam liste felan var mı bende seviye kasacağım da bi de idle master güvenilir mi ban yemeyiz değil mi envanterini kaybetmek istemem
182 tane oyunum sağlam oyunlarmış gerisi fasa fiso. Özel fırsatlar bölümüne gir hocam, "Oyun Özellikleri" kısmından, "Steam Kart Koleksiyonu" olanı seç. O işaretli olmazsa eğer, oyun sayılmayanlar da işin içine giriyor çünkü ve kart düşüremiyorsun. Sonra almaya başla.
Idle Master'ı yıllardır kullanıyorum hiç sorun olmadı.

Geri
Yukarı