Çözüldü Steam "Crysis Remastered trilogy" paketi satın alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheEmrys7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir türlü çözemedim gitti başka alımlar yaptım acaba hesapta mı sorun var diye başarıyla gerçekleşti fakat hesapta para olmasına rağmen Crysis Remastered trilogy paketini alamıyorum böyle diyor.

1. ekran görüntüsü; satın alım öncesi fiyat değişti uyarısı.
2. ekran görüntüsü; satın alımda hata oluştu uyarısı.

Daha önce benzeriyle karşılaşan oldu mu? Steam canlı destek hattı da yok sanırım bulamadım.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    342,7 KB · Görüntüleme: 68
  • 2.png
    2.png
    129,7 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Crysis 1 veya 2'nin normal versiyonuna sahipsinizdir. Onları kalıcı olarak Steam kütüphanesinden Steam Destek kısmından kaldırın sonra paketi satın alın. Ondan sonra kalıcı olarak kaldırdığınız oyunları Steam Destek'ten tekrar geri getirin.
Crysis 1-2 normal satın alanlarda Crysis Remastered sürümlerine daha fazla indirim yapıyorlar oyunların fiyatları 5.5 TL altına iniyor haliyle pakette satın alınmıyor.
Arkadaşımda Crysis 1-2 olmamasına rağmen hata verdi ama nedense. 2-3 sene önce EA Play kullanmıştı 1 aylık. Belki ondandır.

Arkadaşımda Crysis 1-2 olmamasına rağmen hata verdi ama nedense. 2-3 sene önce EA Play kullanmıştı 1 aylık. Belki ondandır.
Onunla alakası yoktur büyük ihtimal. Fotoğraf varsa atın bakayım. Bir de ne hata verdiğini söyleyin. Emin misiniz Crysis 1-2 kesin arkadaşınızda yok? Onu da teyit edin tekrar. Yoksa sıkıntısız alınması lazım.

Şu 2 oyuna sahip olmayacak.

Son düzenleme:
Merhaba beyler, @Osman Nuri23 hocamın dediği yöntemle ben de hallettim. Eline sağlık iyi düşünmüşsün. Çözüm olarak işaretliyorum.

edit: çözüm butonu henüz yok, ilerleyen süreçte olursa işaretlicem.

Son düzenleme:
Onunla alakası yoktur büyük ihtimal. Fotoğraf varsa atın bakayım. Bir de ne hata verdiğini söyleyin. Emin misiniz Crysis 1-2 kesin arkadaşınızda yok? Onu da teyit edin tekrar. Yoksa sıkıntısız alınması lazım.

Şu 2 oyuna sahip olmayacak.
Screenshot_20231003-170947.png

İki oyun da yok. Gelen mailde de sadece sepetin beklemeye alındığını yazdığını söylüyor. SS atmadı neden bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı