Crysis Remastered Trilogy ve GTA 4 Complete Edition alınır mı?

eyüpcan49

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da yazan iki oyunu toplam 79'TL'ye aldım Crysis serisini daha önce hiç oynamadım en son PlayStation 3'te GTA 5 oynamıştım GTA 4 en iyi GTA oyunu diyorlar sizin düşünceleriniz neler farklı bir konu daha açmak istemediğimden buraya yazıyorum Forza 4 ve ETS 2 indirime girer mi girerse kaç TL olur?

Arkadaşlar başlıkta da yazan iki oyunu toplam 79'TL'ye aldım Crysis serisini daha önce hiç oynamadım en son PlayStation 3'te GTA 5 oynamıştım GTA 4 en iyi GTA oyunu diyorlar sizin düşünceleriniz neler farklı bir konu daha açmak istemediğimden buraya yazıyorum Forza 4 ve ETS 2 indirime girer mi girerse kaç TL olur?
GTA4 ilk oynadığım (daha başındayım bile denebilir) GTA oyunu ve aşık oldum.
35 liraya beleş

Hocam öncelikle bu zamana kadar harcadığınız en iyi 79 TL! Olabilir GTA 4 bende şu an bitirmeye çalışıyorum en son 2 sene önce bitirdim yanı oyun açık ara GTA serisinde en iyi hikayeye sahip benim gözümde oyunun yılına göre fizikleri filan gerçekten çok iyi. Crysis gelirsek ben bu sene Crysis 2'yi bitirdim ve eğlendim Crysis 1 de yarım kadar getirmiştim bende bu indirmde Crysis 46 TL'den aldım ve 1 ve 3 bitireceğim bir de Forza 4 indirime girerse yanlış hatırlamıyorsam 65 TL oluyordu ve ETS 2 gelirsek şanssınız hocam 150 TL'den 36 TL'ye düşmüştü o zaman aldım ve aldıktan 1 gün sonra 300 TL oldu oyun.

Crysis Remastered Trilogy, harika serinin 3 oyunun yenilenmiş versiyonlarını içerir. Türkçe dublaj seçeneği de olan seri gayet iyidir.

ETS 2'ye yakın zamanda zam geldi. Önceki indirimli fiyatını göz önüne alırsak yine 74,25₺'ye satılacaktır.

Altı üstü 79₺ harcamışsınız. Aldığınız oyunların hepsi belirli bir kalitenin üstünde oyunlar. Üzerine çok düşünmeye gerek yok.

Hocam öncelikle bu zamana kadar harcadığınız en iyi 79 TL! Olabilir GTA 4 bende şu an bitirmeye çalışıyorum en son 2 sene önce bitirdim yanı oyun açık ara GTA serisinde en iyi hikayeye sahip benim gözümde oyunun yılına göre fizikleri filan gerçekten çok iyi. Crysis gelirsek ben bu sene Crysis 2'yi bitirdim ve eğlendim Crysis 1 de yarım kadar getirmiştim bende bu indirmde Crysis 46 TL'den aldım ve 1 ve 3 bitireceğim bir de Forza 4 indirime girerse yanlış hatırlamıyorsam 65 TL oluyordu ve ETS 2 gelirsek şanssınız hocam 150 TL'den 36 TL'ye düşmüştü o zaman aldım ve aldıktan 1 gün sonra 300 TL oldu oyun.

Son gün gördüm indirimi şansa ondan önceki günde başka bir oyun almıştım kartta para yoktu.

Crysis türkçe dublajlı güzel bir seridir. GTA 4 tartışmaya açık olsada açık dünyada çok takılmayacam çizgisel bir şekilde hikâyeden gidicem dersen en iyi GTA oyunu olabilir. Benim için en iyi GTA oyunudur çünkü ana karakteri, yan karakterleri, ana hikâye konusu, karanlık atmosferi, Liberty City'si diğer GTA oyunlarıma göre daha ilgi çekici geliyor. Oyunun yanında 2 DLC geliyor mutlaka onları da oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı