Çözüldü Steam CS:GO Eşyası satılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selamınaleyküm. Hızlıca konuya giriyim fiyat düşmeden, USP-S Skinim vardı, bunun gibi Glock 18 skinim var, ikiside 2-3 gündür satışta fakat satılmıyor normal skin fiyatının aşağısında satıyorum, liste de vs. gözükmüyor?
Ne yapacağım? bilgisi olan biri yazabilir mi?
1688729688272.png

1688729705811.png

Telefondan onaylamanız lazım onaylamadıysanız.

Aynı sorunu 2 gün önce yaşadım. En ucuz fiyatın 1 kuruş veya daha fazla altına koysam bile satılmadı. Şüphelenip yan hesabımdan markete batım ve benim listelerimin görünmediğini anladım. Ben de sipariş fiyatına sattım. Steam desteğe yazdım bir sorun olmadığını söylediler aşırı saçma. Ben sipariş fiyatından satmakla buldum çözümü. Size kalmış.

Steam marketi bu aralar düzgün işlemiyor. Benim de yaptığım hiçbir listeleme gözükmüyor. Valve ile iletişime geçen birkaç Steam kullanıcısı indirimlerle alakalı bir yoğunluk olduğuna dair dönüş almış.

Aynı sorunu 2 gün önce yaşadım. En ucuz fiyatın 1 kuruş veya daha fazla altına koysam bile satılmadı. Şüphelenip yan hesabımdan markete batım ve benim listelerimin görünmediğini anladım. Ben de sipariş fiyatına sattım. Steam desteğe yazdım bir sorun olmadığını söylediler aşırı saçma. Ben sipariş fiyatından satmakla buldum çözümü. Size kalmış.
Yapayım hocam, 1 dakika.

Steam marketi bu aralar düzgün işlemiyor. Benim de yaptığım hiçbir listeleme gözükmüyor. Valve ile iletişime geçen birkaç Steam kullanıcısı indirimlerle alakalı bir yoğunluk olduğuna dair dönüş almış.
Usta ben de indirim var diye satıcaktım ya.

Evet. Skinleriniz ucuz skinlerse sipariş fiyatında satın tavsiyem tek çözüm bu.

Olmadı maalesef hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı