Çözüldü Steam CS:GO Eşyası satılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selamınaleyküm. Hızlıca konuya giriyim fiyat düşmeden, USP-S Skinim vardı, bunun gibi Glock 18 skinim var, ikiside 2-3 gündür satışta fakat satılmıyor normal skin fiyatının aşağısında satıyorum, liste de vs. gözükmüyor?
Ne yapacağım? bilgisi olan biri yazabilir mi?
1688729688272.png

1688729705811.png

Eşyaların üstüne gelince şu şekilde son fiyatları yazıyor.

1688730581756.png

Ama bu fiyata koyduğunuz zaman satılamıyor çünkü sipariş fiyatları bu fiyatların çok altında.

1688730619435.png

Benim de anlam veremediğim bir dengesizlik mevcut.

Çözüm
Hmm hocam ondan mı acaba, sipariş fiyatı da çok düşük oluyormuş, teşekkürler hocam sağ olun.
Eşyayı pazara koyduktan sonra üstüne tıklayın sipariş fiyatına bakın. Sipariş fiyatları daha alt miktarlardadır muhtemelen o yüzden satılmıyordur.

Sizin skininizde öyle değil ama bence. 2 3 TL fark var. İlginç.
Usta Glock 18 skinin var, son fiyat 32, sipariş fiyatı 18, USP'i deniyim.

Eşyayı pazara koyduktan sonra üstüne tıklayın sipariş fiyatına bakın. Sipariş fiyatları daha alt miktarlardadır muhtemelen o yüzden satılmıyordur.
Hocam sipariş fiyatı da düşük oluyor, ne yapsam bilemedim akıl verebilme şansınız var mı? Siz olsanız nasıl, ney yapardınız?

Hocam sipariş fiyatı da düşük oluyor, ne yapsam bilemedim akıl verebilme şansınız var mı? Siz olsanız nasıl, ney yapardınız?
Elimde 2 tane hatıra paketi var son fiyatları 133 TL olarak gözüküyor ama 100 TL'ye koymama rağmen satılmadı, sipariş fiyatları üstteki koyduğum resimdeki gibi 71 TL ve altı. O yüzden satmayıp bekletiyorum.

Hemen harekete geçme. 1 2 gün bekle sonuçta indirimlerin bitmesine neredeyse 1 hafta var.

Hocam vallahi sticker 5 gündür bekliyor, daha da bekleteceğim gibi duruyor, neyse bekleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı