Steam CS:GO "İndirme duraklatıldı" hatası

tolgahan55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben Steam üzerinden CS:GO indirmek istiyorum fakat doğrulama kısmında indirme duraklatıldı diyor. Tekrar devam ettiriyorum, yine aynı sorun. Bunun çözümünü bilen var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, ben Steam üzerinden CS:GO indirmek istiyorum fakat doğrulama kısmında indirme duraklatıldı diyor. Tekrar devam ettiriyorum, yine aynı sorun. Bunun çözümünü bilen var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkada başka bir şeyi güncelliyor indiriyor olabilir mi?

1624437040340.png

1624437073905.png

Buradan Suudi Arabistan'ı seçip tekrar indirmeyi deneyin.

Temizlerseniz oyunu baştan indirmek zorunda kalırsınız.

Yunanistan daha yakın, daha iyi bir seçim olur.

Bir şey fark ettirmiyor zaten. Hatta ben Arabistan'ı seçtiğim zaman indirme hızım artmıştı. Yunanistan'ı denemediğim için bilmiyorum nasıl bir sonuç vereceğini.
Hocam neden arabistanı seçiyorsunuz? Ben Arabisatn'da yaşamama rağmen konum Türkiye.

Eğer sunucu yoğun ise sorun çıkartabiliyor direk farklı bir sunucudan indirerek sorunu çözebiliyoruz. Eğer Arabistan'dan farklı bir bölgeyi seçersek gene sorun çözülür muhtelemen. Ben Arabistan yaptığım zaman çözüldüğü için Arabistan örneğini verdim.

Geri
Yukarı