Steam cüzdan bakiyesi iade edilir mi?

Birkan_Kaya

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, kredi kartından 100 lira bakiyeme ekledim.
Ancak kart firması babamı arayıp kartınız bloke edilmesini kabul ediyor musunuz dedi, babam da kabul etti. Ben de parayı iade et dedim ancak yarın dilekçe falan yazacaklar ve yeni kart alacaklar. Kredi kartına o para gelir mi? Bir de dilekçeye ne yazabilirler, benim kartım olmadığı için ben elimdeki nakitle ödeyecektim ama olmadı. Yardım eder misiniz lütfen?

Kısaca para yeni karta gelir mi, bir de dilekçeye ne yazabilirler? Bir de neye gitmiş para onu orada gösterebilir mi banka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal parayı bir şekilde aktarsalar bile kullanamayacaksınız o parayı çünkü kartı bloke ettirdiğinizi söylediniz.
Steam desteğe durumu anlatıp iadeyi iptal etmelerini isteyebilirsiniz.

Steam'dan bilginiz dahilinde yapılan alışveriş için ne diye bankanız arayıp bloke edilmesini isteyip istemediğini soruyor anlamadım?

Bloke edilirse iade edilecek kart olmayacağından para iadesini alamazsınız bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı