Steam cüzdan bakiyesi

Pentium G4560

Kilopat
Dün gece 20 TL cüzdan bakiyesi satın aldım Steam üzerinden. Beklemede olduğu yazdı.

Bu satın alım Steam ödeme almaya çalıştığından beklemede.

Not: BoaCompra aracılığı ile yaptığınız satın alma işlemlerinin tamamlanması 3 iş gününe kadar sürebilir. Satın alma işleminizin durumunu ve tamamlanmasını engelleyen bir sorun olup olmadığını öğrenmek için, BoaCompra destek ekibine BoaCompra üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ancak daha sonra mail adresimi kontrol ettim ve şu şekilde bir mail gelmiş BoaCompra tarafından.
Ekran Alıntısı.PNG

Hesabımdan para çekilmedi, Steam üzerinden iptal edip yeni bir satın alım oluşturmalı mıyım? Bu mail kesinlikle reddedildiğinin bir göstergesi ise şayet bunu yapacağım. Aksi halde ihtiyacım sadece 20 lira, yanlışlıkla 2 kez satın alıp 40 lira ödemek istemiyorum.

Steam üzerinden iptal edip tekrar satın alım yapın. Ayrıca BoaCompra yerine eğer ödeme yöntemi varsa Steam'in kendi ödeme arayüzünü kullanın.
Kredi kartıyla almaya çalıştığımda ise bu şekilde bir hata veriyor:

Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin.

Ancak kartın e-ticaret özelliği açık, bakiye de mevcut. Neden böyle olduğuna dair bir fikriniz var mı?

Düzenleme: Sorunu çözdüm, CVV'yi yanlış yazarsan hata verir tabi, benim hatam imiş. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı