Steam cüzdan iadesi

MyEn

Hectopat
Daha fazla  
Steam'a oyun alırım diye Papara Black kart üzerinden 20 TL yatırdım. Yatırmadan önce ilk kez bu kartı kullandığım için ödeme olayı nasılmış diye de merak ettim. Baktım 3D secure veya şifre onayı falanda yok direkt kesiyor. Açıkçası tedirgin oldum. Ondan sonra kartı kaldırdım. İade talebi oluşturduğum için mecburen bir daha eklemek zorunda kaldım ve bu sefer 3 TL gibi bir ücret kesti bu ne ücreti, kartım Steam'da kalsa güvenli olur mu? Bir de 20 TL cüzdandan kartıma ne zaman iade edilir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade talebi oluşturduğum için mecburen bir daha eklemek zorunda kaldım ve bu sefer 3 TL gibi bir ücret kesti bu ne ücreti,

Oyun iadelerinde vergi kesiyorlar. Bu yüzden 3TL kesmiştir.

Kartım Steam'da kalsa güvenli olur mu?

Hesaba sizden başkasının erişimi yoksa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bir de 20 TL cüzdandan kartıma ne zaman iade edilir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Size gönderilen mailde zaten belirtiliyor. "iadeyi ödeme sağlayıcısına gönderdik. Hesabınıza yansıtılmış olan ödemenin 7 ila 14 gün içerisinde iptal olduğunu veya paranızın iade edilmiş olduğunu görmelisiniz."

Oyun iadelerinde vergi kesiyorlar. Bu yüzden 3TL kesmiştir.

Hesaba sizden başkasının erişimi yoksa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Size gönderilen mailde zaten belirtiliyor. "iadeyi ödeme sağlayıcısına gönderdik. Hesabınıza yansıtılmış olan ödemenin 7 ila 14 gün içerisinde iptal olduğunu veya paranızın iade edilmiş olduğunu görmelisiniz."
ben oyun almadım cüzdan iadesi yapmak istedim burdaki başka bir konuda 3tl nin kartı tanımlama ücreti diye söylemişler ama ben ilk kartımı tanımlattığımda böyle bir ücret kesilmedi. şimdi her iade yapmak istediğimde 3 tl mi kesecek anlamadım.

ben oyun almadım cüzdan iadesi yapmak istedim burdaki başka bir konuda 3tl nin kartı tanımlama ücreti diye söylemişler ama ben ilk kartımı tanımlattığımda böyle bir ücret kesilmedi. şimdi her iade yapmak istediğimde 3 tl mi kesecek anlamadım.
Kusura bakmayın yanlış okumuşum. Steam'de yeni bir kredi kartı kullanıldığı zaman kartı doğrulamak adına bir miktar provizyon bedeli yansıtılıyor hesabınıza.

Yeni konular

Geri
Yukarı