Steam Cüzdan Kodu etkinleştirilirken bir hata meydana geldi

Olorin_1

Femtopat
Daha fazla  
Bugün Migros'tan 50 TL'lik Steam cüzdan kodu satın aldım. Ancak kodu girdiğim zaman fotoğraftaki hatayı alıyorum. Kodu doğru yazdığıma eminim. Hata Steam'den mi kaynaklı yoksa Migros'un verdiği kodda mı bir problem var?

20201101_235701.jpg

Bugün Migros'tan 50 TL'lik Steam cüzdan kodu satın aldım. Ancak kodu girdiğim zaman fotoğraftaki hatayı alıyorum. Kodu doğru yazdığıma eminim. Hata Steam'den mi kaynaklı yoksa Migros'un verdiği kodda mı bir problem var?

Eki Görüntüle 723037

Hocam aradaki çizgileri girdiniz mi? Bende de böyle olmuştu. Hem çizgileri koyarak hem de harflerin hepsini büyük yazarak deneyin.

Çok düzenli bir şekilde yazman gerek üstelik kodu alırken Migros'ta yani paketin üstdünde kod gözüküyor muydu? Gözükmüyor ve evde açıp kodu yazdıysan muhtemelen kodda sıkıntı var ama eğer kodu alırken gözüküyorsa başka biri tarafından önceden kullanılmış yani size tavsiyem Migros bim vs. market yerlerinden oyun kodları almayın çoğu geçersiz çıkıyor.

Çok düzenli bir şekilde yazman gerek üstelik kodu alırken Migros'ta yani paketin üstdünde kod gözüküyor muydu? Gözükmüyor ve evde açıp kodu yazdıysan muhtemelen kodda sıkıntı var ama eğer kodu alırken gözüküyorsa başka biri tarafından önceden kullanılmış yani size tavsiyem Migros bim vs. market yerlerinden oyun kodları almayın çoğu geçersiz çıkıyor.
Her yerde böyle midir bilmiyorum ama ben geçen aldığımda paket halinde değildi. Parayı verdim fişimin üzerinde kod yazıyordu.

Her yerde böyle midir bilmiyorum ama ben geçen aldığımda paket halinde değildi. Parayı verdim fişimin üzerinde kod yazıyordu.

Kasiyerler o kasiyerlere güvenmeyin arkadaşlar çoğu kasiyer açık bir şekilde yazan kodları kendileri alıyor eğer kod alacaksanız kapalı bir şekilde kasiyerin elinden değil raftan alın kasiyerin elinden herhangi bir kod satın almayın hatta size tavsiyem marketlerden kod almayın 50TL yatıracaksan kredi kartı ile yatır en temizi

Kasiyerler o kasiyerlere güvenmeyin arkadaşlar çoğu kasiyer açık bir şekilde yazan kodları kendileri alıyor eğer kod alacaksanız kapalı bir şekilde kasiyerin elinden değil raftan alın kasiyerin elinden herhangi bir kod satın almayın hatta size tavsiyem marketlerden kod almayın 50TL yatıracaksan kredi kartı ile yatır en temizi.

Hocam bu işler böyle olmuyor. O kutu sadece bir karton. Asıl kod alınan fişte oluyor.

Hocam bu işler böyle olmuyor. O kutu sadece bir karton. Asıl kod alınan fişte oluyor.

Fişteki kod yanlış olabilir eğer kod yanlışsa fişi kaybetmeden aldığınız markete geri götürün kaybınız olmasın size tavsiyem marketlerden kod vs. almayın.

Hocam aradaki çizgileri girdiniz mi? Bende de böyle olmuştu. Hem çizgileri koyarak hem de harflerin hepsini büyük yazarak deneyin.

Evet her şeyi doğru yaptığımdan eminim.
Fişteki kod yanlış olabilir eğer kod yanlışsa fişi kaybetmeden aldığınız markete geri götürün kaybınız olmasın size tavsiyem marketlerden kod vs. almayın.
Fişin üstünde iade edilemez yazıyor.şimdi 50 TL çöpe mi gitti yani? 😭😭

Her şeyi tam anlamıyla girdiğine emin ol yanlış olmasın eğer hala olmuyorsa markete git açık bir şekilde söyleyiver normalde ben aldığımda direk market ten çıkmadan kullanıyorum ne olur ne olmaz diye olmazsada şikayet edeceksin

Yeni konular

Geri
Yukarı