Steam cüzdan kodu iadesi ne zaman gelir?

buraksalfun

Centipat
Daha fazla  
Bugün Steam'den aldığım ve memnun olmadığım bir oyunu iade ettim.(ıninal ile aldım).oyunun iadesi sanırım cüzdan kodu olarak yapılacak tam olarak nasıl oluyor bilmiyorum. Ayrıca ne kadar sürüyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada daha yeni talep gönderdim kurallar uyuyordu.

Bugün Steam'den aldığım ve memnun olmadığım bir oyunu iade ettim.(ıninal ile aldım).oyunun iadesi sanırım cüzdan kodu olarak yapılacak tam olarak nasıl oluyor bilmiyorum. Ayrıca ne kadar sürüyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada daha yeni talep gönderdim kurallar uyuyordu.

Eğer iadeyi Steam cüzdanına yaptıysan iade edildikten tam 24 saat sonra para cüzdanına yatar. Ama karta yaptıysan 1 hafta 1 ay arası değişir belli olmaz o.

Eğer parayı steam hesabınıza transfer edecekseniz genelde 2 günü bulmuyor iade edilmesi oyunun eğer para direk tekrar ininal hesabınıza aktarılacaksa 1 hafta kadar beklersiniz.

Geri
Yukarı