Steam cüzdanda kalan para nasıl nakite çevrilir?

MrMadDoctor

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 - RYZEN 5 5600X - KINGSTON 2X8 RAM
Ben aslında şöyle düşünmüştüm: İtemsatış adlı sitede "50 TL'ye kadar istediğiniz oyun alıp hediye edilir" adlı bir ilan oluşturup -fiyatı 50 yapacağım- gelen siparişlerden para kazanmaktı. Ama düşününce mantıksız geliyor çünkü kim bunu riske atar ki? Gidip kendin almak yerine aynı fiyattan riskli bir satın alım yapmak biraz saçma. Ama işe yarar mı? Başka bir yolu var mıdır?

Ben aslında şöyle düşünmüştüm: İtemsatış adlı sitede "50 TL'ye kadar istediğiniz oyun alıp hediye edilir" adlı bir ilan oluşturup -fiyatı 50 yapacağım- gelen siparişlerden para kazanmaktı. Ama düşününce mantıksız geliyor çünkü kim bunu riske atar ki? Gidip kendin almak yerine aynı fiyattan riskli bir satın alım yapmak biraz saçma. Ama işe yarar mı? Başka bir yolu var mıdır?

Mantıklı aslında İtemsatış'dan yapılır ama şu var hediyeyi önce sen atıyorsun ama karşı taraf parayı vermeyebilir işte burada canlı desteğe yazıcaksın her şeyin fotoğraflarını çekip at canlı desteğe gelmezse paran.

Technopat aracılığı ile satabilirsiniz. Olumsuz bir durumda mağdur tarafa gerekli yardım yapılıyor diye biliyorum. Yardımdan kastım kişinin şikayetçi olabilmesi için bilgilerin paylaşılması. Yanılıyorsam düzeltin

Bir dahaki sefere aynı konudan tekrar açmak yerine eski konuları okuyun lütfen.

Bir dahaki sefere aynı konudan tekrar açmak yerine eski konuları okuyun lütfen.
Tamam teşekkürler.

Geri
Yukarı