Steam cüzdanda para katlama

Anahtar alıp şansını dene veya eşya alıp sat. Çok fazla emek.. 50TL ile zor olur ama olur.

Kaybetme olasılığın olsa da koleskiyon kartı ile yapabilirsin örnek olarak zup! Zero oyunun kartlarını alıp işleyebilirsin hem XP hem de arka plan düşüyor en iyi arka plan skyz fiyatı 22'di en sonra şu an ne kadar bilmiyorum.

Kaybetme olasılığın olsa da koleskiyon kartı ile yapabilirsin örnek olarak zup! Zero oyunun kartlarını alıp işleyebilirsin hem XP hem de arka plan düşüyor en iyi arka plan skyz fiyatı 22'di en sonra şu an ne kadar bilmiyorum.

Zup serisinin tamamını alıp koleksiyon kartlarını sattım ve kendime oyun aldım o yüzden koleksiyon kartından başka bir yönteme ihtiyacım var :)

Halihazırda elinde bulunan parayı nasıl katlarsın bilemiyorum ama.
Black Squad oyununda sadece kutu düşürüp satarak, kutu açıp skinleri satarak 20 TL civarında toplamıştım.

Kanka ben genelde bedava oyun Key'i alıp kart satarak Steam hesabımda para kazanırım. Geçen XS serisinde kart aldım 2.5 TL mi neydi 2.2TL'lik background çıktı. Sana 5 kuruşlukta çıkabilir 30 TL likte bir dene şansını ama yazık olur.

Allah razı olsun kardeşim 3 defa rozet işledim ilk ikisinde 3 TL'lik arka plan geldi ve sonuncusunda ise SkyZ geldi 16 TL şuan. Çok teşekkür ederim 😍.

Geri
Yukarı