Çözüldü Steam iade sonrası para cüzdanda beklemede

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
4 adet toplam 9.80 lira olan oyun beğendim. (yaz indirimlerinden) Daha önce Sniper Elite 3 almıştım. İade ettim. (sevmediğim için) Yeni seçtiğim oyunları alacaktım ama ''Paranız beklemededir.'' yazısı çıktı. Yaz indirimlerinin bitmesine 5 saat kaldı. Benim bunları acilen almam lazım. Ailem oyun almama karşı çıkıyor zaten. Bunu nasıl çözebilirim ya da nasıl hızlandırabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (58).png
    Ekran Görüntüsü (58).png
    72,4 KB · Görüntüleme: 1.002
Çözüm
Satın alma sayfasında ilerlerseniz ve ödeme ekranında başarısız olursanız sepetiniz 72 saat boyunca kaydedilir. Sepetteki oyunların fiyatlarının değişmesi, indirimin bitmesi veya mağazadan kaldırmaları sepet tutarını etkilemez. Sadece sepete ekler ve orada bırakırsanız da güncel fiyata güncellenir. Burada da yazıyor. @Hollewache @Uğur Ç.
4 adet toplam 9.80 lira olan oyun beğendim. (yaz indirimlerinden) Daha önce Sniper Elite 3 almıştım. İade ettim. (sevmediğim için) Yeni seçtiğim oyunları alacaktım ama ''Paranız beklemededir.'' yazısı çıktı. Yaz indirimlerinin bitmesine 5 saat kaldı. Benim bunları acilen almam lazım. Ailem oyun almama karşı çıkıyor zaten. Bunu nasıl çözebilirim ya da nasıl hızlandırabilirim?
İade kabul edildi mi?

Geri
Yukarı