Steam dandik oyunların kartları satılıyor mu?

Call Of Death

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de dandik indirimde olan oyunların kartları satılıyor mu 1.8 TL 2.8 TL adını bile duymadığım gibi oyunlardan düşen kartları satmayı düşünüyorum da. Merakımı giderirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 100kusur kartim var Steam'de. Bugün pazar banim acilacakti hepsini satsam bir 60 70 eder. Sizce oyun alip tekrar kassam karli olur mu? Olursa da oyun önerir misiniz?

Hocam öyle her oyunu almamak lazım tek tek pazarda kartların fiyatına bakarak alabilirsin oyunları yazdığım oyunlara pazarda kart fiyatlarına bak paranı kurtarırsa al.

Screenshot_11.png

Left4, metro ve humanfall oyunları araya karışmış ama diğerlerinden kar elde etmiştim hentai ve mosaique serisi iyi ama bunlar senin kütüphanende var mı bilemem.

Hocam öyle her oyunu almamak lazım tek tek pazarda kartların fiyatına bakarak alabilirsin oyunları yazdığım oyunlara pazarda kart fiyatlarına bak paranı kurtarırsa al.

Eki Görüntüle 1660963

Left4, metro ve humanfall oyunları araya karışmış ama diğerlerinden kar elde etmiştim hentai ve mosaique serisi iyi ama bunlar senin kütüphanende var mı bilemem.

L4D2 ve hacknet disinda yok. Eve gecince bakacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı