Steam davet linkine tıklamak

• Konuyu başlatan KyHa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 595

KyHa

Decapat
Herkese merhaba arkadaşımın Discord'u çalınmış ve bu paylaşım yapılmış bende telefonumdan yanlışlıkla linke tıkladım. Bir Steam profiline gönderdi ne giriş yaptım. Ne de başka bir şey bağlantının communitus olması beni kuşkullandırdı ve sormak istedim. Bir sıkıntı çıkar mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    28,3 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu dağıtmak gibi olmasın fakat bi' adam benden (yabancı) sunucuya katılamadığını ve benim katılıp ona davet atmamı istemişti. Sonrasında sunucuya katılmam için link gönderdi, güvenemediğim için tıklamadım. Bu da hesap çalmayla ilgili bir şey olabilir mi?

Herkese merhaba arkadaşımın Discord'u çalınmış ve bu paylaşım yapılmış bende telefonumdan yanlışlıkla linke tıkladım. Bir Steam profiline gönderdi ne giriş yaptım. Ne de başka bir şey bağlantının communitus olması beni kuşkullandırdı ve sormak istedim. Bir sıkıntı çıkar mı?

Hocam bir keresinde cahillik sağ olsun hesabımı girmiştim, hesabımı kurtarmam 2 günümü aldı o da Steam Guard falan var diye çabuk oldu. Tavsiyem dostunuzden gelmiş olsa bile hiçbir linke tıklamayın.

Hocam bir keresinde cahillik sağ olsun hesabımı girmiştim, hesabımı kurtarmam 2 günümü aldı o da Steam Guard falan var diye çabuk oldu. Tavsiyem dostunuzden gelmiş olsa bile hiçbir linke tıklamayın.

Anlıyorum zaten hesabın çalındığını anladım fakat işte dalgınlıktan linke tıkladım hesabımı falanda girmedim.

Geri
Yukarı