Steam de fazladan oyun

cafer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
mersin
Daha fazla  
Meslek
asosyal
Merhaba arkadaşlar, benim Steam hesabım da sadee 1 tane oyun vardı o da Left 4 Dead, şimdi girip baktığım da ise Call of Duty: Advanced Warfare Multi Player diye bi oyun var, ben kitaplığıma falan eklemedim bu oyunu durduk yere nereden çıktı?
@Recep Baltaş
y0akY5H.jpg

Steam bazen reklam amaçlı da yapıyor. Yanılmıyorsam Kitaplığı ekle/indir dediğinizde "Satın al" ile karşılaşacaksınız.

Kitaplığıma ekli zaten ama ben eklemedim istek listesine dahi eklemedim Left 4 Dead 2 gibi satın alınmış bir şekilde duruyor anlamadım gitti.

Eğer dediğiniz gibi ise Steam size hediye etmiş gibi görünüyor. O hediyeyi alın başınıza koyun.:D Tabi eğer gerçekten de hesabınıza eklendiyse. İndirmeyi/kurmayı denediniz mi?

Edit; Mobilim o nedenle fotoğrafı görmedim. Arkadaş haklı 22 saat sonra satın alman gerekecek. Yani Steam seni bir an gaza getirip oyunu sana aldırma çabasında. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı