Steam Deck hakkında düşünceleriniz neler?

Arkadaşlar, bu bir oyun konsolu degil bakin anlamiyorsunuz Switch ile karsilastirmak aşırı mantiksiz.

Aynen öyle bu cihaz ign operatörlweine göre GTX1650 ve R5 3600 gücünde üstüne daha PClere çıkmamış 16 GB'lik DDR5 teknolojisini kullanıyor üstüne FSR teknolojisi ile RTX2060 performansına yakın bşr performans olasılığı sunuyor ama şu an belirli oyunlarda FSR teknolojisi var böyle bir PC toplamaya kalksan 15k altı tutmuyor Steam Deck ile hem daha ucuza PC almış oluyorsun hem onu elde oynayabiliyorsun ve üstüne ekrana para vermiyorsun tabii Online oyunlar oynayacaksan extra monitör klavye mouse almak zorundasın.
Biliyorum, bu yüzden "belki de çok iyimser konuşuyorum..." dedim zaten. Bu seviyelerde bir fiyat olmasını bekliyordum.

Eğer ülkeye mini PC olarak girir isr (bu çok düşük bir ihtimal) sadece yüzde 35'lık bir vergi ekleniyor yüzsw 20 extra kar ile 10k ya da bulabiliriz bu cihazı mini PC olarak gelirse.

1- Switch'in 250 milyona dayanan satışının referansını alabilir miyim :D henüz 115m+ satan PS4'ü geçmiş değil ama geçeceği açık. Dediğiniz gibi olsa en yakın rakibine fark atmış olarak en çok satan konsol olurdu Switch, ondan da haberimiz olurdu herhalde :D

2- her türlü emülatör zaten yıllardır kullanılabiliyor, buna rağmen Switch PS2 ve DS arkasında en çok satan 3. konsol olacaksa demek ki başka cihazlardan emülatör kullanarak oynamak yerine konsolu tercih ediyor kullanıcılar. Joycon çıkarıp 2 kişi oynamak, TV'de oynamak vs. bunlar Switch'in bu kadar satmasının en büyük nedeni zaten. Dock ile ilgili deneyimleriniz de bu cihazın hybrid bir alet olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Her şeyi geçtim 40 milyon civarında Nintendo Online üyesi var, bu kadar insan başka bir aleti modlayıp emülatörden Switch oyunları oynamanın peşine düşemez zaten. Lite ve OLED gibi modellerle cihazı canlı tutmaya devam ediyor Nintendo. Cihaz size göre olmayabilir, lütfen kişisel deneyimlerinizi ve memnuniyetsizliklerinizi ön plana alıp globale yönelik çıkarımlar yapmaya çalışmayın.

Dostum? 3 aydır Steam Deck'i kullanmaktayım ve son optimizasyonlar ile Zelda botw sabit 60 mario Odyssey sabit 60 luigis mansion sabit 60 mario kart 8 sabit 60 FPS de GTA 5 high grafiklerde 60FPS Elden Ring orta grafiklerde 30-45FPS oynatıyor ve kalitw bakımından gerçekten mükemmel Switch imide Android kurarak GeForce NOW cihazına dönüştürdüm tüm dediklerinizin tam tersi çıktı bir daha bilip bilmeden her işe burnunuzu sokmazsınız umarım. Umarım...

Son düzenleme:
Aynen öyle bu cihaz ign operatörlweine göre GTX1650 ve R5 3600 gücünde üstüne daha PClere çıkmamış 16 GB'lik DDR5 teknolojisini kullanıyor üstüne FSR teknolojisi ile RTX2060 performansına yakın bşr performans olasılığı sunuyor ama şu an belirli oyunlarda FSR teknolojisi var böyle bir PC toplamaya kalksan 15k altı tutmuyor Steam Deck ile hem daha ucuza PC almış oluyorsun hem onu elde oynayabiliyorsun ve üstüne ekrana para vermiyorsun tabii Online oyunlar oynayacaksan extra monitör klavye mouse almak zorundasın.

Eğer ülkeye mini PC olarak girir isr (bu çok düşük bir ihtimal) sadece yüzde 35'lık bir vergi ekleniyor yüzsw 20 extra kar ile 10k ya da bulabiliriz bu cihazı mini PC olarak gelirse.

Dostum? 3 aydır Steam Deck'i kullanmaktayım ve son optimizasyonlar ile Zelda botw sabit 60 mario Odyssey sabit 60 luigis mansion sabit 60 mario kart 8 sabit 60 FPS de GTA 5 high grafiklerde 60FPS Elden Ring orta grafiklerde 30-45FPS oynatıyor ve kalitw bakımından gerçekten mükemmel Switch imide Android kurarak GeForce NOW cihazına dönüştürdüm tüm dediklerinizin tam tersi çıktı bir daha bilip bilmeden her işe burnunuzu sokmazsınız umarım. Umarım...

Bu minvalde bir mesajı normalde yanıtlamam ama benim yazdıklarımla senin yazdıklarının ne alakası var?

Geri
Yukarı