Steam Deck için powerbank önerisi

Boran.o

Hectopat
Daha fazla  
Selam ben Steam Deck almayı düşünüyorum bu yıl içinde ve ben bu Steam Deck'i her yerde kullanacağım. Şarjı yaklaşık 2 saat gidiyor izlediğim videolara göre. Ben bunu dışarıda oynarken, yolculukta oynarken şarjı bitince şarj etmek istiyorum. Bu powerbank 100W USB Type-C to Type-C kablosuyla yaklaşık kaç defa Steam Deck'i şarj eder?

Tamamen bitip tamamen doldurursan ve bu sırada hiç kullanmazsan alet kapalı durursa 3 kere falan doldurur diye düşünüyorum.

İlk attığınız biraz fazla güçlü ikinci attığınız Steam Deck için yetersiz peki siz bu ürünü kullanırken herhangi bir zararını gördünüzmü daha doğrusu bir dezavantajını gördünüz mü?

Ekleme: İlk attığınız ürün güzel ve çok güçlü fakat markasını bilmiyorum yorumları da kötü değil ama sırf marka için Xiaomi Mi almalıyım siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

İlk attığınız biraz fazla güçlü ikinci attığınız Steam Deck için yetersiz peki siz bu ürünü kullanırken herhangi bir zararını gördünüzmü daha doğrusu bir dezavantajını gördünüz mü?

Ekleme: İlk attığınız ürün güzel ve çok güçlü fakat markasını bilmiyorum yorumları da kötü değil ama sırf marka için Xiaomi Mi almalıyım siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Bix güzel bir marka ve PD var onda yani Deck ne kadar çekerse o kadar verir vereceği Watt değerini Deck’E göre ayarlar. Bir de müşteri hizmetleri çok iyi bir sorun olursa hemen ilgilenip yardımcı oluyorlar.

Arkadaşlar daha ucuz alternatifler var mıdır peki? Bende birkaç gün önce Steam Deck aldım ve benim içinde bir powerbank ihtiyacı oluştu. Sanırım 45 w kendi adaptörü. Bu watt değerinin aşağısında bir cihazla şarj olursa pil ömrü açısından bir problem olur mu?

Arkadaşlar daha ucuz alternatifler var mıdır peki? Bende birkaç gün önce Steam Deck aldım ve benim içinde bir powerbank ihtiyacı oluştu. Sanırım 45 w kendi adaptörü. Bu watt değerinin aşağısında bir cihazla şarj olursa pil ömrü açısından bir problem olur mu?
daha yavaş şarj olur

olmaz ama almanıda onermem powerbank a baglıyken oynarsan pıl yukselmez daha yavas bıter

Geri
Yukarı