Steam Deck nedir?

Aga nasıl zevk vermez şu an 512 GB'lik kullanıyorum dehşet bir cihaz ama biraz Extreme kaçıyor normal bir oyuncuya.
Zevk vermez derken, Steam Deck :: Deck'te Onaylandı

Şu kısma göre konuştum.

1656416232734.png

O resmi olmayan yollardan oynamaya girer yalnız. 🙂 internetten korsan yollardan ROM indirir iseniz normal bilgisayarlardan da oynarsınız. Ben işin resmi tarafından konuşuyorum.

Ha resmi ha resmi değil ne fark eder Switch'i olanların kesinlikle %70'i CFW'li kullanıyordur net. Şimdi sen resmilikden bahsediyorsun bür oyun 1000TL iken.

Aga ben o listedeki girilmez ambkemli oyunları da açtım oynadım neredeyse hiçbir fsrk yoktu ama 20dk da bir 5 10 saniyelik donma oluyor o oyunlarda pek sıkıntı etmedim.

Konuya cevap veren herkese teşekkürler, pek mantıklı cihaz gibi gelmedi bana. Fiyatı ne olur bilemiyorum ama sarı sitede 18 bin liraya satan var. O parayla daha iyi bir bilgisayar dizebilirim, sağ olun.
Yurt dışından alıp çok pahalıya satanlar işte. Steam Deck 18 bin TL edecek bir sistem değil.

O resmi olmayan yollardan oynamaya girer yalnız. 🙂 internetten korsan yollardan ROM indirir iseniz normal bilgisayarlardan da oynarsınız. Ben işin resmi tarafından konuşuyorum.
Oyunu satın alıp kartuşdan ROM'u extract eder oynarız 😎

Steam Deck, bir el konsolu değildir. Bir bilgisayardır. Arch Linux tabanlı SteamOS işletim sistemini kullanır ve bu cihazda bir bilgisayarda yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.
Malum Linux tabanlı olduğundan her oyunu çalıştıramıyor fakat çoğu oyunu iyi oynattığını söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı