Steam Deck nereden alınır?

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Selam. Türkiye'de yok fakat ben yurt dışından almak istiyorum. Bildiğiniz bir Instagram sayfası veya satan bir yer var mı?
Henüz yenileri üretilmemiş bildiğim kadarıyla ama 2.el satanlar var onlardan arıyorum.

Sahibinden'de satanlar var fakat cihazın mevcut dolar kuru fiyatının iki katına satıyorlar. Vergisiz de sokuyorlardır ülkeye, iyi kar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana sorarsanız gerçekten deck almaya değmez fakat almak isterseniz üstteki arkadaşın dediği gibi ikinci el sitelerinden bayağı tuzlu fiyata almak mümkün.

Selam. Türkiye'de yok fakat ben yurt dışından almak istiyorum. Bildiğiniz bir Instagram sayfası veya satan bir yer var mı?
Henüz yenileri üretilmemiş bildiğim kadarıyla ama 2.el satanlar var onlardan arıyorum.

Deck almayın diyenlere aldanmayın Steam'in oldukça fazla anlaşma yapıp decki için optimizasyon yapabilme imkanı var ve Steam bu deck için oldukça uğraşıcağa benziyor. Sahibinden bulabilime imkanınız var.

Deck almayın diyenlere aldanmayın Steam'in oldukça fazla anlaşma yapıp decki için optimizasyon yapabilme imkanı var ve Steam bu deck için oldukça uğraşıcağa benziyor. Sahibinden bulabilime imkanınız var.
Türkiye'ye geldiğinde alınabilir fakat bu şekilde fırsatçıları zengin etmenin bir anlamı yok. 15K-20K gibi fiyatlara RX ve RTX'li hazır sistemler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana sorarsanız gerçekten deck almaya değmez fakat almak isterseniz üstteki arkadaşın dediği gibi ikinci el sitelerinden bayağı tuzlu fiyata almak mümkün.

Videoya bakmadim ama buna Windows kuruluyorsa kullanilir Steam hesabinda cok oyun olan varsa Steam Deck kullanmak daha iyi olur.

Reddit'de pqylaşıldı o videodaki cihazın fiyatı 1299 dolarmış.

Ben.

Ben satıyorum 64'lük model sıfır kapalı kutu 15.000 şu an piyasada en ucuz bende. 15.000'e açılmış cihazlar bulunmakta.

Reddit'de pqylaşıldı o videodaki cihazın fiyatı 1299 dolarmış.

Ben.

Ben satıyorum 64'lük model sıfır kapalı kutu 15.000 şu an piyasada en ucuz bende. 15.000'e açılmış cihazlar bulunmakta.
Dolar bazında 6.800 TL'ye satın alınabilen cihazı vergiden bile kaçırarak 15.000 TL'ye satmak... 64 GB'lık alınmaz bu arada hangi AAA oyunu yükleyebilir ki?

@Kraataos tek model çıkmayacak. 1299$ fiyat etiketi öyle bir cihaz için yine de Steam Deck'e göre iyi. Bir de global piyasa amaçlanacağı için Türkiye'ye özel fiyat etiketi getirilirse aşırı iyi.
(15000TL olan cihaza göre kıyaslıyorum tabii)

@xakiran şu an bile AAA oyunlarda performansı 30-40 arası iken ( Low ayarlarda ), maksimum 2-3 sene sonra o cihazda AAA oyunları oynayamayacaksın. Tabii süper mario var olduğu sürece sıkıntı yok.

@Kraataos tek model çıkmayacak. 1299$ fiyat etiketi öyle bir cihaz için yine de Steam Deck'e göre iyi. Bir de global piyasa amaçlanacağı için Türkiye'ye özel fiyat etiketi getirilirse aşırı iyi.

@xakiran şu an bile AAA oyunlarda performansı 30-40 arası iken ( Low ayarlarda ), maksimum 2-3 sene sonra o cihazda AAA oyunları oynayamayacaksın. Tabii süper mario var olduğu sürece sıkıntı yok.

Dostum biri 400 dolar diğer 1300 dolar 3 katından fazla bir fiyat var. Siz birinin Türkiye fiyatı ile çıkmayan ürünün yurt dışı dolar fiyatını kıyaslıyorsunuz çok saçma. Üstelik artık oyunların grafik bakımından neredeyse sonlarına geldik bu grafiklerin üstünde bir oyunun çıkması artık zor hatta imkansız denecek kadar az. Aynı şekilde bu şekilde bu grafiklerin üstünde oyun çıksa bile az çıkacağından optimizasyonları çok kolay ve geniş açılı olacağından dolayı Steam deck 1 tık öne geçiyor. Siz yine her AAA oyunu birbiri ile aynı tutuyorsunuz bu da çok yanlış.

400 dolarlık bir cihaza 1300 dolarlık bir cihazın katili olması imkansız aynı kefeye bile koymak aşırı derecede yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı