Steam Deck yurt dışında nereden temin edilir?

Yurt dışından elde etmek zor çünkü sipariş eden de hemen alamıyor zaten şu anda Steam Deck'de Rezervasyon ile satım alım mevcut ondan dolayı marketlerde stok varmış gibi almak neredeyse imkansız. Yapabileceğiniz en iyi şey ya yurt dışında yaşayan akrabanız olup onun rezerve edip ona geldikten sonra (Rezervasyondan gelmesi 3-4 ay sürüyormuş) getirmeniz ya da çok daha pahalıya Sahibinden'den 19-22K gibi fiyatlara almanız.

Dediğim gibi bu iş çok zor özellikle yurt dışında yaşamıyorsanız daha da zor bence en iyisi 1-2 yıl bekleyip Steam Deck'in de diğer konsollar gibi teknoloji marketlerinde satılmasını beklemektir ama belki de dediğim hiç de olmaz bilemeyiz.

Yurt dışından elde etmek zor çünkü sipariş eden de hemen alamıyor zaten şu anda Steam Deck'de rezervasyon ile satım alım mevcut ondan dolayı marketlerde stok varmış gibi almak neredeyse imkansız. Yapabileceğiniz en iyi şey ya yurt dışında yaşayan akrabanız olup onun rezerve edip ona geldikten sonra (rezervasyondan gelmesi 3-4 ay sürüyormuş) getirmeniz ya da çok daha pahalıya Sahibinden'den 19-22K gibi fiyatlara almanız.

Dediğim gibi bu iş çok zor özellikle yurt dışında yaşamıyorsanız daha da zor bence en iyisi 1-2 yıl bekleyip Steam Deck'in de diğer konsollar gibi teknoloji marketlerinde satılmasını beklemektir ama belki de dediğim hiç de olmaz bilemeyiz.

En uzun 6 ay için de teslim edilir diye düşünüyorum 1-2 yıl beklemeye gerek yok.

Hocam yani teknoloji mağzalarına gelmesi 1-2 yıl beklenmez.

Rezervasyon ile bile böyle sanmıyorum yakın zamanda geleceğini.

1656170060937.png

Yeni konular

Geri
Yukarı