Steam desteğe ulaşamıyorum

hakam45

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Steam hesabımı çaldırdım. Steam'ın destek kısmında e posta veya da telefon numarasını soruyor ama e-posta adresim falan her şey çalınmış. O yüzden bir şey yazamıyorum. Steam desteğe erişemiyorum. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın hesabını kullanarak gönderdim. Sanki onun hesabı çalınmış gibi onun e postasını yazdım formda zaten soruyor hangi kullanıcı adını kurtmaya çalıştırdığımızı. Umarım kurtarırım. Kurtarınca güncelliyeceğim.
u34990
Yeni bir hesapla erişim sağlayın. Eski hesabınız hakkında detaylı bilgiler verin. Kredi Kart numaranız, makbuzlarınız vs.
Hesabı satın aldım ancak cs go için bir sürü bir şey almış. onlar ne olcak kullandıgı kart bilgileriye geri almasın?
Geri aldım demek istedim satın aldın derken.

Son düzenleme:
Bir haftadır uğraşıyorum steam desteğe ulaşamıyorum. Yardım, steam destek diye tıklıyorum ve seçenekler çıkıyor sadece. Mesaj yazıp soru sorabileceğim bir alan göremiyorum. Nerden mesaj atıyorsunuz siz?

Arkadaşıma oyun göndermeye çalışıyorum. Oyunu seçiyorum, kişiyi seçiyorum, iletiyi yazıp sözleşmeye tamam diyorum, hata veriyor. Beklenmedik bir hata meydans geldi, steam destekle iletişime geçin diyor. Steam desteğe tıklıyorum konuyu seçiyorum ama mesaj yazacağım bölümü bulamıyorum.

Arkadaşıma oyun göndermeye çalışıyorum. Oyunu seçiyorum, kişiyi seçiyorum, iletiyi yazıp sözleşmeye tamam diyorum, hata veriyor. Beklenmedik bir hata meydans geldi, steam destekle iletişime geçin diyor. Steam desteğe tıklıyorum konuyu seçiyorum ama mesaj yazacağım bölümü bulamıyorum.
Her sorunda Steam desteğe ulaşamıyorsun diye biliyorum. Sadece çalıntı durumlarda vs., zaten bu sistemle alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum ulaşsan bile bir şey yapamazlar. Bence başka bir PC'den denemeye çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı