Çözüldü Steam destek cevap verdiğinde sayfa bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByErkan

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Arkadaşımın Steam hesabı birkaç gün önce çalındı. Daha sonra beraber Steam desteğe hesabım çalındı seçeneği üzerinden yazdık. Destek sekmesi Steam tarafından cevaplanmadığında normal gözükürken Steam talebi cevapladığında aşağıdaki gibi sayfa bozuluyor. Destek sayfası bozulduğu için gelen cevabı göremiyor ve yanıtlayamıyoruz. Aynı mail üstünden aynı talebi oluşturamıyoruz. Bu yüzden üç farklı mail adresi üstünden talep oluşturduk ama hepsinde aynı sorunla karşılaştık. Daha önce farklı tarayıcılardan, cihazlardan, farklı internet bağlantıları ile denedik ve sorun devam ediyor.
Son olarak sorunu araştırıken tarayıcı konsolunda şöyle bir hata ile karşılaştım:(Firefox, Edge, Chrome aynı hatayı veriyor konsollarında)
Bu sayfa quirks modunda. Sayfa düzeni etkilenebilir. Standards modu için “<!doctype html>” kullanın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-03 121451.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-03 121451.png
    62 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun bir hafta sonra kendi kendine ortadan kayboldu. Hiçbir şey yapmadım ama bütün destek taleplerim kendiliğinden düzeldi.
Bağlantıda önerilen yöntem sizin sorununuzu çözer mi anlamadım. İstiyorsanız bakabilirsiniz.

2023-02-03_16-44.png

Ek olarak güvenlik yazılımı vb. de bu soruna neden oluyor olabilir. Ya da bu sayfaya uzantılar kapatılmış ve Firefox'un gizlilik koruması kapalı girmeyi de deneyebilirsiniz.

Bu arada Adblock yerine Ublock Origin öneririm.

Bağlantıda önerilen yöntem sizin sorununuzu çözer mi anlamadım. İstiyorsanız bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1655818

Ek olarak güvenlik yazılımı vb. de bu soruna neden oluyor olabilir. Ya da bu sayfaya uzantılar kapatılmış ve Firefox'un gizlilik koruması kapalı girmeyi de deneyebilirsiniz.

Bu arada Adblock yerine Ublock Origin öneririm.
Öneriniz için teşekkürler fakat işe yaramadı. Ayrıca sadece firefox değil diğer tarayıcılar da aynı sorunu çıkartıyor.

Sorun bir hafta sonra kendi kendine ortadan kayboldu. Hiçbir şey yapmadım ama bütün destek taleplerim kendiliğinden düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı