Steam destek ne zaman cevap verir?

Olmaz benim yıllar önce telefonum bozulmuştu steam guard kodum yoktu hesaba giremiyordum. Sonra hesapla ilgili bazı bilgileri verdim hallettiler.

Çok teşekkür ederim Steam destek tek kullanımlık bir şifre verdi onunla hesaba giriş yaptım hesapta ban falanda yok çiçek gibi elime geçti hesap.

steam guard kodumu unuttum steama giremiyorum telefon numaramı değştirmiştim oyüzden giremiyorum steam destekden bildirim bekliyorum gelmedi halan.sizce hesabımı geri alabilirmiyim.yardımınız için şimdi teşekkürler

Steam Guard kodumu unuttum Steam'e giremiyorum telefon numaramı değştirmiştim o yüzden giremiyorum Steam destekden bildirim bekliyorum gelmedi halan. Sizce hesabımı geri alabilir miyim? Yardımınız için şimdi teşekkürler.

Şimdi kardeşim ben kendi hesabımı aldım sana nasıl aldığımı püf noktalarıyla beraber anlatacağım.
İlk başta yapman gereken en önemli şey bir hikaye uydurmak örneğin... Sebepten telefon numaramı değiştirdim falan diye.
Ardın yapman gereken ikinci şey bir satın alım faturanın ssini yollamak bunun için Steam hesabının kayıtlı olduğu e postaya gidip oradan satın alımlarınızın faturasını görebilirsiniz.
Ve üçüncü iş için ise alışveriş yaptığın kartın son 4 hanesini Steam desteğe yazmak olacaktır.
Ardından e postaya gelen onaylama kodlarının ssini de yollarsan Steam desteğe.
Hesabın ortalama 2gün içerisinde elinde olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı