Steam dışı hiçbir DRM servisi çalışmıyor

drocco

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugüne kadar bir sürü oyun indirdim kurdum farklı sunuculardan. Steam hariç diğer hepsinde mutlaka bir sorun yaşadım.
O kadar 120 GB, 50 GB oyunları indiriyorsun, bir tam günün gidiyor, bazen yarım günün, sonra o kadar bekleyince insan haliyle tek tıklamayla oyuna girmek istiyor.
Ama inanın abartmıyorum, Steam hariç hepsinde mutlaka bir hata bir sorun yaşanıyor.
Yok, güvenli interneti kapattırıyor; yok, bilmem ne başka bir şeyler.
Az önce yaşadığım örneği verecek olursam:

Yemin ediyom kalitesiz şeyler indirdim tıkla girsin işte. Yok, hata verdi; çözdüm zorla, sonra 22 GB indirdi, tıkladım yine girmedi. Neymiş, aile profilini kapatmak gerekiyormuş. Onu kapattım, tekrar tıkladım. Şimdi 6 GB tekrar indiriyor.

Steam'dan başka temiz oyun oynadığım başka hiçbir oyun sunucusu yok.
Bundan önce Call of Duty Warzone indirdim. O da açılmadı, bir sürü hata verdi. Çözümleri internette arayınca var, yok değil ama insan o kadar bekledikten sonra tek tıklamayla girmek istiyor.

Sen o kadar oyun yapıyorsun bilmem kaç GB, basit basit sorunları mı çözemiyorsun? Dün 120 GB Call of Duty Warzone indirdim, açamadım, sinirden sildim. 1 tam gün bilmem kaç saat boşuna bekletti. Böyle saçmalık olabilir mi ya?
Steam'da bugüne kadar hangi oyunu indirdiysem tek tıklamayla girdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı