Steam dışı oyun alınabilir mi?

Birçok ucuza sözde oyun key varan site var. Bunlar güvenilir mi? Yani açıkçası çok cazip geliyor oradan keyi alsam Steam'e oyunu sorunsuz ekleyebilir miyim? Açıkçası o işlere pek güvenmiyorum o yüzden soruyorum belki yapan ve sorunla karşılaşmayanlar vardır diye. Ya da en iyisi mecbur Steam'den almak mı?
Şahsen çok fazla key aldım random değilse güvenebilirsin random ise malum oyun veriyorlar hep

Birçok ucuza sözde oyun key varan site var. Bunlar güvenilir mi? Yani açıkçası çok cazip geliyor oradan keyi alsam Steam'e oyunu sorunsuz ekleyebilir miyim? Açıkçası o işlere pek güvenmiyorum o yüzden soruyorum belki yapan ve sorunla karşılaşmayanlar vardır diye. Ya da en iyisi mecbur Steam'den almak mı?
Ben zamanın da DurmaPlay sitesinden, hem Steam hem başka oyun platformları için key satın almıştım. Hiç sorun yaratmamıştı. Şuan da ETail gibi siteler var. Güvenli olduğunu bildiğin, araştırdığın sitelerden almaya çalış. Onun dışın da sorun yaşamazsın.

E tailden 10 oyun almışımdır, bazen keyler geç gelebiliyor ama kesin geliyor, indirimler de cok iyi, SS atabilirim istersen alisveris geçmişimi.

Hocam açıkçası birkaç gün öncesine kadar hiçbir yerden para verip de oyun almadım. Sizde sağ olasınız şu birkaç gündür açtığım her konuya cevap yazdınız sizi de çok sıkmak istemiyorum o yüzden izninizle son bir soru soracağım.
Bu oyun konularında Epic Games çoğu oyunu daha uyguna veriyor bir de indirim olursa tadından yenmez 12 Nisan'da zam gelmiş Epic Games çok zam yapmıyorsa bekleyip kış indiriminde almak isterim. Kısacası zam gelme olasılığı sizce yüzde kaç ve zam gelirse kış indiriminde sizce şuankinden yine de uygun olur mu? Ya da şu özel teklif indirimi nasıl oluyor? Ya da son seçenek ben sürekli bu oyunu al iade et yapsam bir yerden sonra "ee sen de yettin iade almıyoruz" diye bir şey yapabilirler mi?
Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

E tailden 500 liraya marvels Spider-Man aldım sorun çıkmadı.

Güvenilir siteler hangileri bilmiyorum sadec çok fazla gördüğüm için sorayım dedim.

Hocam Voidu'yu gördüm ama bu saydıklarınız Steam tarzı yerler değil mi? Yoksa oradan pin alıp Steam'de mi kullanıyoruz?

İstediğim oyunun keyini ucuza alamıyor muyum?

Detroid become human ı almadıysanız Voidu'dan 142'ye aldım oyunu oradan alabilirsin anında verdiler keyi.

Geri
Yukarı