Steam dışı oyun alınabilir mi?

Hocam açıkçası birkaç gün öncesine kadar hiçbir yerden para verip de oyun almadım. Sizde sağ olasınız şu birkaç gündür açtığım her konuya cevap yazdınız sizi de çok sıkmak istemiyorum o yüzden izninizle son bir soru soracağım.
Bu oyun konularında Epic Games çoğu oyunu daha uyguna veriyor birde indirim olursa tadından yenmez 12 Nisan'da zam gelmiş Epic Games çok zam yapmıyorsa bekleyip kış indiriminde almak isterim. Kısacası zam gelme olasılığı sizce yüzde kaç ve zam gelirse kış indiriminde sizce şu ankinden yine de uygun olur mu? Yada şu özel teklif indirimi nasıl oluyor? Yada son seçenek ben sürekli bu oyunu al iade et yapsam bir yerden sonra "ee sen de yettin iade almıyoruz" diye bir şey yapabilirler mi?
Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.
Hocam istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz, sorun olmaz.

Özel teklif indirimi yayıncının/geliştiricinin kendi isteği ile istediği zaman, istediği indirim oranını koyması oluyor.

İade konusunda ise evet, onun gibi bir şey var. Suistimal etmek oluyor fakat Steam'in şöyle yazısı var "İndirimden hemen önce alınmış bir ürünün iade edilerek ardından indirimli fiyatıyla satın alınmasını kötüye kullanma olarak değerlendirmiyoruz."

Bu arada bakınca öğrendim Epic Games'de hala eski fiyatıymış, siz söylemişsiniz sanırım fakat ben anlamamışım.
Epic Games falan sorun olmaz diyorsanız, Epic Games'den alın direkt. Steam'de o fiyatta iken 71 TL'ye düşüyormuş bir fark olacağını sanmam.

Özel teklif indirimi yayıncının/geliştiricinin kendi isteği ile istediği zaman, istediği indirim oranını koyması oluyor.

İade konusunda ise evet, onun gibi bir şey var. Suistimal etmek oluyor fakat Steam'in şöyle yazısı var "İndirimden hemen önce alınmış bir ürünün iade edilerek ardından indirimli fiyatıyla satın alınmasını kötüye kullanma olarak değerlendirmiyoruz."

Bu arada bakınca öğrendim Epic Games'de hala eski fiyatıymış, siz söylemişsiniz sanırım fakat ben anlamamışım.
Epic Games falan sorun olmaz diyorsanız, Epic Games'den alın direkt. Steam'de o fiyatta iken 71 TL'ye düşüyormuş bir fark olacağını sanmam.
Hocam sizde söyleyince hatırladım neden Epic games pek sevilmiyor oysa oyunları Steam'e göre çok uygun mesela bu Detroit Become Human yada şimdi merak ettim baktım kafayı yedim Yuppie Psycho 165 TL Steam'de 27 TL epic Games'de niye insanlar yinede Steam'e yöneliyor Epic games'de oyun oynarken/indirirken falan sorunlar mı oluyor?
Hocam eğer epic Böyle sorunlar yok ise şu 1-3 gün içinde yazdığım 2 oyunuda almak istiyorum Max. 3 güne zam gelmez demi? Ben şansız biriyimdir hocam alacağımı hissedip la biz bu oyunları resmen beleşe veriyoruz diyip de aniden zam yapmazlar demi? Öyle olacak gibime geliyor kafayı yerim öyle olursa.

Hocam sizde söyleyince hatırladım neden Epic games pek sevilmiyor oysa oyunları Steam'e göre çok uygun mesela bu Detroit Become Human yada şimdi merak ettim baktım kafayı yedim Yuppie Psycho 165 TL Steam'de 27 TL epic Games'de niye insanlar yinede Steam'e yöneliyor Epic games'de oyun oynarken/indirirken falan sorunlar mı oluyor?
Hocam eğer epic Böyle sorunlar yok ise şu 1-3 gün içinde yazdığım 2 oyunuda almak istiyorum Max. 3 güne zam gelmez demi? Ben şansız biriyimdir hocam alacağımı hissedip la biz bu oyunları resmen beleşe veriyoruz diyip de aniden zam yapmazlar demi? Öyle olacak gibime geliyor kafayı yerim öyle olursa.

İnternet sorunu yüzünden iki kez attı (belki bunda da olur kusura bakmayın).

Hocam sizde söyleyince hatırladım neden Epic Games pek sevilmiyor oysa oyunları Steam'e göre çok uygun mesela bu Detroit Become Human yada şimdi merak ettim baktım kafayı yedim Yuppie Psycho 165 TL Steam'de 27 TL epic Games'de niye insanlar yinede Steam'e yöneliyor Epic games'de oyun oynarken/indirirken falan sorunlar mı oluyor?
Hocam eğer Epic böyle sorunlar yok ise şu 1-3 gün içinde yazdığım 2 oyunu da almak istiyorum Maks. 3 güne zam gelmez demi? Ben şansız biriyimdir hocam alacağımı hissedip la biz bu oyunları resmen beleşe veriyoruz deyip de aniden zam yapmazlar demi? Öyle olacak gibime geliyor kafayı yerim öyle olursa.
Hocam neden sevilmediği için şu konuya bakabilirsiniz.

Steam pazarı daha büyük olduğundan, Epic Games fiyatlarını unutmuşlar sanırım. :D
O kadar şanssız değilseniz 3 gün içerisinde zam geleceğini sanmam.

Hocam neden sevilmediği için şu konuya bakabilirsiniz.

Steam pazarı daha büyük olduğundan, Epic Games fiyatlarını unutmuşlar sanırım. :D
O kadar şanssız değilseniz 3 gün içerisinde zam geleceğini sanmam.
Yardımlarınız için teşekkür hocam.

Kinguin . G2a.com buralardan aldığınız steam key leri kullanılmış dahi çıksa [ milyonda bir ihtimal ] paranız iade edilir.

Birçok ucuza sözde oyun key varan site var. Bunlar güvenilir mi? Yani açıkçası çok cazip geliyor oradan keyi alsam Steam'e oyunu sorunsuz ekleyebilir miyim? Açıkçası o işlere pek güvenmiyorum o yüzden soruyorum belki yapan ve sorunla karşılaşmayanlar vardır diye. Ya da en iyisi mecbur Steam'den almak mı
Ben game billetten alıyorum şuana kadar 5 tane oyun aldım güvenilir hatta iade bile yapıyorlar key'i aktif etmezseniz

Hocam açıkçası birkaç gün öncesine kadar hiçbir yerden para verip de oyun almadım. Sizde sağ olasınız şu birkaç gündür açtığım her konuya cevap yazdınız sizi de çok sıkmak istemiyorum o yüzden izninizle son bir soru soracağım.
Bu oyun konularında Epic Games çoğu oyunu daha uyguna veriyor bir de indirim olursa tadından yenmez 12 Nisan'da zam gelmiş Epic Games çok zam yapmıyorsa bekleyip kış indiriminde almak isterim. Kısacası zam gelme olasılığı sizce yüzde kaç ve zam gelirse kış indiriminde sizce şuankinden yine de uygun olur mu? Ya da şu özel teklif indirimi nasıl oluyor? Ya da son seçenek ben sürekli bu oyunu al iade et yapsam bir yerden sonra "ee sen de yettin iade almıyoruz" diye bir şey yapabilirler mi?
Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

İtemsatış'ta falan direkt 3 oyun 40TL istersen oradan al. Ama ortak hesaplar yani oynarken çevrimdışı olman lazım yoksa bilgisayara bağlanırlar. Bedavada bulursun sitelerden. Dediğim gibi her hesap değiştiğinde çevrimdışı olursan sorun olmaz.

Hiçbir sorun olmaz bir sürü güvenilir site var GameSatış İtemsatış eTail vs. ben İtemsatış'tan eski indirimli fiyattan Spider-Man remestad çektim key olarak bir sorunda çıkmadı ama key olup olmadığına dikkat edin diğer türlü size Steam hesabı veriyorlar ve Online bir oyun aldıysanız muhtemelen oyun Online kapalı oluyor.

Geri
Yukarı