Steam "Disk Kullanımı : Yok" Sorunu

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar kısa bir süreliğine memlekete geldim ve burada benim için en önemli oyun olan PES 2015 oynamaya devam etmek için dosyalarımı harddiskime attım, burada "....\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2015" klasörüne yapıştırdım. İçinde exTReme 15'e yüklü fakat sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Oyunu açmaya çalıştığımda beni Steam hesabıma yönlendiriyor ve oyunu indirmek istiyor. Evet dediğimde de oyunu baştan indirmeye başlıyor. Oyun bütünlüğü doğrula demek için ayarlarına girdiğimde sadece oyunu indirirken oyun bütünlüğünü doğrula diyebiliyorum. Doğrulama tamamlansa bile oyuna girmeye çalıştığımda indirme bölümüne yönlendiriyor beni. Oyunu indirmeyi iptal edip tamamen oyunu diskten sil dediğimde oyun bütünlüğünü doğrula diyemiyorum çünkü Disk Kullanımı:Yok diyor ve o bölümde ki her şey deaktif. Oysa ki ben diskteki bütün dosyaları sil demeden önce dosyaları ayrı bir klasöre kopyalıyorum, herşeyi sil dedikten sonra tekrar aynı yere yapıştırıyorum. Steam'in varsayılan indirme klasörü ile kopyaladığım yer aynı hedef.

Oyunum orijinal.

Güncel arkadaşlar sorunu çözmem lazım birkaç günüm kaldı.

Güncel

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı