Steam Dosya Bütünlüğü Doğrulama Hatası

AOTemel

Hectopat
Yer
İstanbul Başakşehir
Daha fazla  
CS:GO oynarken "TAB" tuşuna bastığımda skor listesi görünmediğimde anladım bu sorunu. Oyundan çıkıp dosya bütünlüğünü doğruladığımda "1 dosya doğrulanmadı ve yeniden indirilecek" bildirimi geldi. Tamama basıp oyuna girdim. Bu sefer de ilk yüklediğimde olduğu gibi ilk defa çalıştırılmak için hazırlanmaya alındı oyun. Tekrar dosya bütünlüğünü doğruladım ve aynı bildirimi aldım. Uzun lafın kısası tamama basmaktan başka elimden bir şey gelmiyor. Hatayı düzeltemiyorum.

Tab tuşuna basmayla oyun dosyalarının arasındaki bağlantıyı nasıl buldunuz bilemiyorum... Oyunun ayarlarını değiştirmişsiniz. Youtube'da milyonlarca insan bu konu hakkında video çekti.

Tab tuşuna basmayla oyun dosyalarının arasındaki bağlantıyı nasıl buldunuz bilemiyorum... Oyunun ayarlarını değiştirmişsiniz. Youtube'da milyonlarca insan bu konu hakkında video çekti.

Tab tuşu sorunu oyundan çıkıp girmeyle halledilebilecek bir sorun biliyorum ama tab tuşu bir örnek sadece. Önceden bunun gibi ufak hatalar çok başıma geldi. Burada dikkatinizi vermeniz gereken yer, Doğrulama hatası ve her seferinde ilk defa çalıştırılmak için hazırlanması.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı