Çözüldü Valorant dosya bütünlüğü doğrulama nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sametctnky0

Centipat
Daha önceden açmış olduğum bir konuda(Valorant'da çıkan garip duvarlar - Technopat Sosyal) çözüm olarak dosya bütünlüğü doğrulamam gerektiği söylendi ancak oyunu Steam'den almadığım için nasıl doğrulayacağımı bilmiyorum, aslında gerek de yok çünkü önceki açtığım konuda ki sorun başladığı zaman oyunu silip yükledim ama gene de dosya bütünlüğü doğrulamak istiyorum. Bilen var mı aranızda?

Çözüm
Hocam biraz geç olacak ama oyunu kurduğunuz setup dosyasını tekrar açarsanız ve akabinde kur dediğiniz vakit dosyaları doğrulamaya başlar. Doğrulama bittiğinde güncelle butonu çıkacaktır siz güncelleye bastığınız zaman eksik dosyalarınız düzeltilecektir, iyi oyunlar.
Daha önceden açmış olduğum bir konuda(Valorant'da çıkan garip duvarlar - Technopat Sosyal) çözüm olarak dosya bütünlüğü doğrulamam gerektiği söylendi ancak oyunu Steam'den almadığım için nasıl doğrulayacağımı bilmiyorum, aslında gerek de yok çünkü önceki açtığım konuda ki sorun başladığı zaman oyunu silip yükledim ama gene de dosya bütünlüğü doğrulamak istiyorum. Bilen var mı aranızda?

Şu an bir sorun yoksa kafanı ağrıtma.

Hocam biraz geç olacak ama oyunu kurduğunuz setup dosyasını tekrar açarsanız ve akabinde kur dediğiniz vakit dosyaları doğrulamaya başlar. Doğrulama bittiğinde güncelle butonu çıkacaktır siz güncelleye bastığınız zaman eksik dosyalarınız düzeltilecektir, iyi oyunlar.

Çözüm
Eyv hocam. Şimdi benim işime de yaradı :D.

Valorant'ın Blueprint dosyalarını indirecek umodelden başka bir uygulama var mı indirdim desemde farklı formatta indiriyor ve bunu Unreal Engine 4 göre formatını ayarlamak gerekiyor çok araştırdım bulamadım. Umodel sadece skeletalmesh texture material indiriyor. Benim için önemli olan bluprint kodları.

Hocam kur dediğimde Riot Client'ten Valorant açılıyor oradan indiriliyor diyor bir süre sonra oyna yazısı çıkıyor fakat oyna dediğimde gene aynı hata veriyor.

Geri
Yukarı