Satılık Steam dükkan puanları satılır / profil ödülleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba siz bize bu ödülleri atınca hesabımızda attığınız ödülün ücreti kadar puan mı gelecek? Gelecek ise
8 liralık alacağım.
1624457750099.png

Hocam sistem bu şekilde işliyor. Steamin kendi kuralıdır. 8 tl ye karşılık 4800 puanlık ödülü atarsam 1600 puan hesabınıza 14 gün sonra geçiyor.

4800+1200 lük aldım güvenilir ve hızlı teşekkürler.
1624460238734.png

@Summonedskull elimde Snakebite Case var. 4800 puan alabilir miyim? Yani kabul ediyor musunuz?
Ya da kasayı satar size istediğiniz başka bir şey de atabilirim bana fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam puanınız daha var mı? Kısa zamanda 50 ₺'ye alışveriş yapmayı düşünüyorum. Size de uyarsa wallet olarak atabilirim. Fakat yanlış hatırlamıyorsam 3 gün arkadaşlık süresi talep ediyordu.

@Summonedskull elimde Snakebite Case var. 4800 puan alabilir miyim? Yani kabul ediyor musunuz?
Ya da kasayı satar size istediğiniz başka bir şey de atabilirim bana fark etmez.

Ekleyin hocam konuşalım.
Hocam puanınız daha var mı? Kısa zamanda 50 ₺'ye alışveriş yapmayı düşünüyorum. Size de uyarsa wallet olarak atabilirim. Fakat yanlış hatırlamıyorsam 3 gün arkadaşlık süresi talep ediyordu.
Puan mevcut hocam , eklerseniz detayları konuşabiliriz.

@Summonedskull hocamla alışverişimizi gerçekleştirdik. Çok ilgili ve güvenilir birisi kendisi. Alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 2021-06-23 (2).png
    2021-06-23 (2).png
    3,9 KB · Görüntüleme: 35
4.000 puan Steam hesabıma geçti. Hiçbir sorun yaşamadım, oldukça güvenilir bir satıcı. Endişelenmeden alabilirsiniz arkadaşlar 👍

Arkadaşımız çok nazik ve sabırlı bir insan. Takas yapamadık, sağolsun Steam durmadan sorunlar çıkırıyor. Ama siz güvenerek bir şeyler alabilirsiniz. 👍👍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı