Steam durduk yere satın alma erişimimi yasakladı

ZennsMi

Hectopat
Merhaba dostlar Steam hesabım 3 buçuk yıllık ve ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Dostlar en son 2 hafta önce (belki daha fazla) ByNoGame ile kırık diş operasyonu aldım. Sonraki hafta ise EA Play aldım ama garip bir şekilde almama rağmen para kesmedi, ben de ellemedim. Ama şimdi böyle erişim yasağım var dostlar. Nasıl bir yol izlemeliyim? Desteğe yazdım ama çok umursayacaklarını sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    62,8 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir siteden birinin kredi kartını bulup, veya bir açığı kullanıp hesabınıza para yüklediniz mi? Arkadaşın da dediği gibi birinin kartını izinsiz olarak kullanmışsınız ve o kart sahibi iletişime geçmiş. Öyle yazıyor.

Herhangi bir siteden birinin kredi kartını bulup, veya bir açığı kullanıp hesabınıza para yüklediniz mi? Arkadaşın da dediği gibi birinin kartını izinsiz olarak kullanmışsınız ve o kart sahibi iletişime geçmiş. Öyle yazıyor.
Hayır herhangi gibi siteden kart çalmadım. Hesabımda 4 kart bulunuyor teki babamın teki abimin ikisde bana ait kartlar. Abim ve babamda iletişime geçmedi.

Geri
Yukarı