Çözüldü Steam e postamı unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaBey05

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 950m i7 7500U 12gb ram 250 gb ssd
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben Steam hesabıma girmek istiyorum parola kullanıcı adı hatırlıyorum ama e-posta mı hatırlamıyorum aynı zamanda cep telefon numaramı girmemiştim ne yapmalıyım Steam hesabımı geri almak için. Steam hesabıma giremiyorum çünkü doğrulama için e-posta'dan doğrulama istiyor.

Çözüm
Çözdüm Steam destek parolamı unutum dedikten sonra istediği Gmail'i salladım alta kullancı adıyla gir şeçeneğini seçtim oradan bana e postamın belli bir kısmını söyledi önceden girdiğim şifrelerimin bazılarını deniyip Gmail'i kurtardım Steam Guard'ı girdim ve sorun halloldu. @Dreads @m47 @sır_ındo_scarf teşekkür ederim yardım eden herkes için.
Çözdüm Steam destek parolamı unutum dedikten sonra istediği Gmail'i salladım alta kullancı adıyla gir şeçeneğini seçtim oradan bana e postamın belli bir kısmını söyledi önceden girdiğim şifrelerimin bazılarını deniyip Gmail'i kurtardım Steam Guard'ı girdim ve sorun halloldu. @Dreads @m47 @sır_ındo_scarf teşekkür ederim yardım eden herkes için.

Çözüm

Ben teşekkür ederim iyi oyunlar.

merhaba arkadaşlar aynı durumdan dolayı konuyu güncelliyorum.

Şifremi ve Id mi biliyorum. Hotmaili bilmiyorum sizce steam yıldızlı bölgeleri tam ne olduğunu söyler mi ?

PC de mailde kayıtlı değil yani mecbur steam söylemesi gerekiyor yoksa hesabım gidicek.

Telefon onayı filanda yok yeni açmıştım zaten.

Artı -1 Eksi
Merhaba arkadaşlar aynı durumdan dolayı konuyu güncelliyorum.

Şifremi ve ID mi biliyorum. Hotmail'i bilmiyorum sizce Steam yıldızlı bölgeleri tam ne olduğunu söyler mi?

PC de mailde kayıtlı değil yani mecbur Steam söylemesi gerekiyor yoksa hesabım gidecek.

Telefon onayı filanda yok yeni açmıştım zaten.

Kanka hesabı duman yoluyla mı aldın hiçbir bilgisi yok.

Kanka hesabı duman yoluyla mı aldın hiçbir bilgisi yok.

Kardom hesabı ben açtım ya lost ark oynuyorum gece elektrik gidince pc kapanmış. Sabah kalkıyorum girmeye çalıştığımda maile guard geliyor ya bakıyorum mail yok ortada karışık açmıştım. Telefon ve çift doğrulama olmadığı için birşey yapamıyorum :( sadece steam de yazan l**********@h******.c**.

Steam bana bu yıldızların ne olduğu söyler mi acaba ? başı lostark fakat 4 tane sayıyı hatırlayamıyorum. Hesap benim ıd şifresine kadar bilgilerini yazdım inanmazlar diye :D 3 ekim gecesi açtım geçmişte o bile var kayıt url adresinide yolladım bakalım. Mail şifresinide biliyorum sadece son 4 yıldız önemli benim için inş söylerler :(

Kardom hesabı ben açtım ya Lost Ark oynuyorum gece elektrik gidince PC kapanmış. Sabah kalkıyorum girmeye çalıştığımda maile guard geliyor ya bakıyorum mail yok ortada karışık açmıştım. Telefon ve çift doğrulama olmadığı için bir şey yapamıyorum :( sadece Steam de yazan l**********@h******.c**.

Steam bana bu yıldızların ne olduğu söyler mi acaba? Başı lostark fakat 4 tane sayıyı hatırlayamıyorum. Hesap benim ID şifresine kadar bilgilerini yazdım inanmazlar diye :D 3 Ekim gecesi açtım geçmişte o bile var kayıt URL adresini de yolladım bakalım. Mail şifresini de biliyorum sadece son 4 yıldız önemli benim için inşallah söylerler :(

Senin adına üzüldüm, maalesef Steam o yıldızları söylemiyor :(

Merhaba benim arkadaşımda aynı durumda ama e postayı bulamadık yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı