Çözüldü Steam envantere gelen Don't Starve hediyesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Arkadaşlar bundan bir 7 ay önce falan Don't Starve almıştım ( belki o kadar olmamıştır). Sonrasında envanterime böyle bir şey geldi bu nedir? hediye olarak atabiliyorum, ama kütüphaneye ekle dediğimde zaten etkinleştirildi yazıyor. Hediye etsem benden gider mi? (görseli ekte attım.)

resim_2022-03-14_190118.png

resim_2022-03-14_190118.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bundan bir 7 ay önce falan Don't Starve almıştım ( belki o kadar olmamıştır). Sonrasında envanterime böyle bir şey geldi bu nedir? hediye olarak atabiliyorum, ama kütüphaneye ekle dediğimde zaten etkinleştirildi yazıyor. Hediye etsem benden gider mi? (görseli ekte attım.)

Eki Görüntüle 1331950

Eki Görüntüle 1331950
O arkadaşına verebildiğin bir hediye aslında. Arkadaşına direkt DST gidiyor. Neden kullanımı çalışmıyor bilmiyorum, 1 sene önce vs. çalışıyordu.
Not: Onu kendi kütüphanene ekleyemessin diye biliyorum, çünkü sende zaten var. Sevdiğin bir arkadaşına hediye et işte :D

Amaç, sende bir tane varken arkadaşına da bir tane yollayabilmen için envanterinde düşer. Eğer arkadaşın varsa ve onla oynamak istersen ona yollayabilirsin, yolladığın zaman senden gidip onun kütüphanesinde yer alır.

O arkadaşına verebildiğin bir hediye aslında. Arkadaşına direkt dst gidiyor. Neden kullanımı çalışmıyor bilmiyorum, 1 sene önce vs. çalışıyordu.
Not: Onu kendi kütüphanene ekleyemessin diye biliyorum, çünkü sende zaten var. Sevdiğin bir arkadaşına hediye et işte :D

Hediye edince benden gider mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı