Çözüldü Steam.exe "giriş noktası bulunamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kükürt

Decapat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarın başına geçtiğimde böyle uyarı almaya başladım. Bilgisayarımda Steam, Steam oyunları, Epic Games, Origin, LoL ve Minecraft'ta hata verdi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
1621165865385.png

Çözüm
Ama siz biraz bekleyin belki serverlarda bir sıkıntı vardır.

Bu sorun bende de var bulamadım.

Bu hata bana da oldu crackli Tomb Raider yüklüydü bende bilgisayar algılamış herhalde crack olduğunu ondan.
Sende crackli bir oyun veya program var mıydı?
Ayrıca dosya bozulması olabilir genelde HDD yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında olur. HDD'nin çok ısınması veri kaybı ve veri bozulması da yapabilir.

Ben IDM'yi cracklamıştim. IDM'yi ve crack i sildim restart attım düzeldi.
Bu hata bana da oldu Crack li Tomb Raider yüklüydü bende bilgisayar algılamış heralde Crack olduğunu ondan.
sende Crackli bir oyun veya Program var mıydı
Ayrıca dosya bozulması olabilir genelde HDD yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında olur. HDD nin çok ısınması Veri Kaybı ve veri bozulması da yapabilir

"Dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı." hatası genellikle DLL dosyalarının bozulduğunda veya silindiğinde ortaya çıkar.

Bu hatayı genellikle antivirüsler yüzünden olur. antivirüslerinizi devre dışı bırakıp bu işlemi uygulamayı unutmuyoruz.

Windows Update - bilgisayarı güncellemek yeni özellikler getirir. Bunun yanında hatalarda çözülüyor tabii ki. Windows'u güncellemek bu hatayı çözebilir.

DirectX - Bu linkten DirectX'i güncellediğimizden emin olalım.

Sistem dosyalarını onaralım - arama kutucuğuna CMD yazıyoruz. Seçeneklerden "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçiyoruz ve sfc /scannow yazıyoruz. İşlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.

Eğer olmazsa:

Sorunu çözemezsek:

Ama siz biraz bekleyin belki serverlarda bir sıkıntı vardır.

Bu sorun bende de var bulamadım.

Bu hata bana da oldu crackli Tomb Raider yüklüydü bende bilgisayar algılamış herhalde crack olduğunu ondan.
Sende crackli bir oyun veya program var mıydı?
Ayrıca dosya bozulması olabilir genelde HDD yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında olur. HDD'nin çok ısınması veri kaybı ve veri bozulması da yapabilir.

Ben IDM'yi cracklamıştim. IDM'yi ve crack i sildim restart attım düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı