Steam Exploration Sale Başladı!

O kadar oyun indirime girmiş. Almayı planladığım iki üç oyun girmemiş! Pas geçiyorum bu indirim dönemini.

Hele şükür CS:GO indirime girmiş hemen alayım. Bu arada teşekkürler sen olmasan indirimden haberim olmayacaktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son CoD serisinden MW3 Bo II ve Ghosts var, yeteri kadar MP oyun var, onun dışında DayZ Ets 2 ve Tomb Raider almıştım. Yani hikayesi güzel olan, "sakın bu oyundaki indirimi kaçırma" dediğiniz bir oyun yada hikayesini bitirdikten sonra oynamaya devam edebileceğim, açık dünya bir oyun olabilir.

İndirime girdiler ama ne indirim...
ilban.png

Alcaksanız Cs:Go tavsiye ederim. Hem zevkli hem multiplayer olayı var. Onun dışında survivor tarzı oyunlara yönelebilirsiniz. Tavsiyem alacaksanız multiplayer desteği olan oyunları alın ki senaryo bitince online takılırsınız. :)

Ne tarz oyun sevdiğini bilmemiz gerek. Örneğin aksiyon olarak Batman Arkham Asylum + Arkham City oyunlarını öneririm.

Arkham serisi rakipsizdir. Oynamayan hemen oynasın, özellikle Arkham City'nin hikayesi çok iyidir. Her ne kadar eleştirilse de Arkham Origins'in de kötü olmadığını düşünüyorum.

Arkham'dan söz açılmışken dün Arkham Knight;'ın bir oynanış videosunu gördüm ki anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşünüyordum kendi kendime uzun süredir; dayz alayım diye. O sıralar 62 lira idi. Ne ara 77 tl olduda %15 indirime girip 65 tl'ye düştü. Bunun sorumlusu kimse abv.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı